2733
2734
عنوان

دل کندن از عشق

2282 بازدید | 7 پست

سلام خیلی خودمو کنترل کردم تا گریه نکنم و بنویسم ؛ فردا میخوام به کسی عااااشقشم بگم که دیگه نمیخوام باهاش باشم .

چون یه بار فهمیدم با عشق قبلیش پیام میدن و رابطه دارن ؛ سراین قضیه خیلیییی ناراحت شدم ضعیف شدم دلم شکست غصه خوردم اخه میگفت رابطه ای نیس . ولش کنم دلش میشکنه و میگفت ظرف سرطان داره و براش جدایی خوب نیس و .. من طاقتم نمیومد عشقم به یکی دیگه پیام بده و ابراز علاقه کنه . چون گفت کرده ؛ پس من چی بودم .. بعدش کات کردیم و .. برگشتمو هربار برگشتم .. ولی فردا میخوام تمومش کنم 

چون نمیتونم بهش حس خوب داشته باشم 

عشقم بهش با حس بدبینی و دل سردیم تناقض دارن . 

چکارکنم چی بگم 

اخه جدی نمیگیره چون هزار مرتبه رفتم برگشتم یا به خواست اون یا خودم .

توروخدا کمک 

من مهرناز ۲۵ سال دارم :) ازبس تو تاپیکا سنم رو میخواین گفتم اینجا درج کنم بهتره   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن عزیزم برات بهتره خواهش میکنم حرفم گوش بدع  شاید برات سخت باشه اوایل خیلی سخت باشع ولی عادی میشه کم کم عادت میکنی جوابش به هیچ‌عنوان نده خیلی ژنگ‌میزنه پیام میده ولی تو‌جوابش نده ایندت احساسات خراب نکن لطفاا!!!!حرفم‌گوش بده عزیزم❤قول‌میدم یروز ار اینکارات خوشحال میشی

.
2728
ولش کن عزیزم برات بهتره خواهش میکنم حرفم گوش بدع  شاید برات سخت باشه اوایل خیلی سخت باشع ولی عا ...

دلمو بارها شکسته 

من مهرناز ۲۵ سال دارم :) ازبس تو تاپیکا سنم رو میخواین گفتم اینجا درج کنم بهتره   
دلمو بارها شکسته

ک

تو دختر خیلی خوب و ساده و دل رحمی هستی واقعا دارم میبنم حیفته خودت با اینطور ادمی گذاشتی زاپاس نباش فداتشم عزیزم امضام بخون .

گلم به عنوان یه خواهر ازت میخام ازش جدا شی چون قراره خیلی دلت بشکنه حتی بدتر خیانت میکنه عزیزم اینده خوبی در انتظارتع حرومش نکن

.
2738