2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

دکتر بهم گفت تنبلی تخمدان داری برای همین درد پربودیت شدیده

همسدم هروقت پربود میشم میگ تورو خدا وزنتو‌کم کن انقد زجر نکشی

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
2728

نه نگفته چون مریصم وقرص زیادمیخورم خودشم

میدونه عوارض قرصامه میگه تپل بهتره🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
نگفته، خودم یه هفتس رژیمم، یک و نیم کم کردم

با چ روشی؟ 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
2738
بله دکتر بهم گفت تنبلی تخمدان داری برای همین درد پربودیت شدیده همسدم هروقت پربود میشم میگ تورو خدا ...

شوهر من میگ بی حس بودنت به رابطه از چاقیه لاغرشو😥

راست میگ؟

شوهر من میگ بی حس بودنت به رابطه از چاقیه لاغرشو😥 راست میگ؟

نه😂البته تاثیر داره 

درست میگن

هرچی وزن کم بشه متابولیسم بالا میره درنتیجه نیاز بیشتر میشه و سلامت جنسی بالا میره 

2706