2726
عنوان

بیاید خاطراتمونو بگیم شاد شیم یکم

241 بازدید | 31 پست

پدر من نظامیه دربی بود سال ۸۹ فک کنم که رئیس پاسگاه فردیس خونه ما بود داییم اونشب همه دختر پسرارو با وانت سوار کرده بود با سرعت سر فلکه پیچیده اتاق وانت جدا شده نفهمیده و رفته حالا اقای رئیسم سر سفره به اقاجونم میگفت نمیدونم کدوم احمق بیشعوری اینکارو کرده اقا جونم یهو گفت به ترکی اون احمق بیشعور ایناها خاک بر سر من بوده🤣

حالا اون بنده خدام داشت اب میشد مام از خنده مرده بودیم

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رئیس از کجا فمید اتاق وانت جدا شده 🙁

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
2728

بلایکین 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
رئیس از کجا فمید اتاق وانت جدا شده 🙁

خب چون رئیس پاسگاه فردیس بوده این اتفاقم دقیقا تو همونجا افتاده

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

ماتازه نامزدکرده بودیم مادرشوهرم اینا حلیم میدادن بعد مادرشوهرم گفت شکرببرید پایین بعد برادرشوهرم گفت آخه کدوم اسکولی حلیموباشکرمیخوره؟ من گفتم من میخورم بیچاره فقط سکوت کردومحلوترک

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
ماتازه نامزدکرده بودیم مادرشوهرم اینا حلیم میدادن بعد مادرشوهرم گفت شکرببرید پایین بعد برادرشوهرم گف ...

🤣🤣🤣🤣

حلیم فقط شیرین میچسبه  چجوری شور میخورن😖

من حلیمو به  هواشکرش میخورم

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
حلیم فقط شیرین میچسبه  چجوری شور میخورن😖

حلیمو چجوری میپزین شما؟ 

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 

دوستم داشت میگفت هر شب باید دندون مصنوعی های مادربزرگشو تمییز کنه و خوشش نمیاد .

سه تایی رفتیم تو رستوران سفارش غذا دادیم نوشابه اوردن همون دوستم گفتم بگو لیوان یه بار مصرفم بده رفت پای صندوق گفت اقا سه لیوان مصنوعی بدین .فهمید سوتی داده گفت ببخشیو منظورم اینه لیوان یک بار مصرف بدین میخواین نوشابه مصنوعی بخوریم .دوباره اومد جمعش کنه گفت ببخشید اشتباه میگم حواسم به دنون های یک بار مصرف مادربزرگم بود .هممون اون وسط غش کردیم از خنده رستورانی مرده بود از خنده .

2706