2737
2734
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 44 پست
دختر خوب به فکر چاره باش خود کشی یعنی چی... بدترین مشکلم که داشته باشی باید امید داشته باشی توکل داش ...

چاره ای نیست

سرگروه‌ گروه رز قرمر❤وزن شروع ۹۵❤وزن فعلی ۹۵❤وزن مورد نظر ۷۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از همه چی خستم

همه چی یعنی چی؟؟

تو اینجا نمیتونی زندگی کنی میخوای بمیری که بری جایی که ازش خبر نداری و نمیدونی چجوریه؟

شاید این تنها فرصت زندگیت باشه چرا نباید اونجوری که میخوای زندگی کنی با چشمات قشنگیاشو ببینی؟

لذت هاشو تجربه کنی مثل سلامتی دیدن عزیز ترین هات بیرون رفتن با دوستات تفریح دوست داشتن و دوست داشته شدن

اونقدر فعالیت داشته باشی در روز که آخر شب اونقدر خسته باشی وقتی سرتو میذاری رو بالشت با عشق و آرامش به خواب بری اینهمه لذتا و دیدنی های قشنگ داره زندگی تو واسه چی نباید ببینیشون و بخواب بری جایی که ازش خبر نداری؟

اونقدر زندگی کوتاهه که باید اجازه بدی خود به خود این اتفاق بیوفته واسه مردن عجله نداشته باش این عمری که داره میگذره حیفه پس عشق کن حال کن با این زمانی که داری 

2728

عزیزم با این‌چیزا نمیمیری فقط میبینی یکسال از این‌جریانات گذشته و تنهاچیزی که براتون گذاشته یه کلی اعصای بدن داغونه و دنبال دوا و دکتر 

لطفا لطفا از این کارا نکنید 

منم خودم یه زمانی به خودکشی فکر کردم اما واقع این راهش نیست واقعا میگم الان من فقط زنده ام و مردگی میکنم ولی حاضر به خودکشی نیستم

2738

واسه حل مشکلاتت خودتو میکشی؟؟؟

یکم خودتو جمع کن خدا برای هر چیزی یه راهی گذاشته همسرت بده زندگی زناشوییت خفت باره خدا طلاق رو قرار داده خونه پدرت بده خدا ازدواج رو قرار داده حرف کسی اذیتت میکنه خدا قطع رابطه رو قرار داده بچه دار نمیشه خدا صبر و توکل و علم زیاد رو برای دکترا که مشکلتو حل کنن قرار داده خدایی نکرده گناه بزرگی مرتکب شده خدا گفته توبه کن بعدم گفته با اطمینان که همه گناه ها رو میبخشه

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊
2706