2726
چی بگم والا من ک بودم با دورو بودنشون کار نداشتم سر اخلاقشونم حرص نمیخوردم چون مشکل اوناس من چرا سری ...

انشاالله قیمت ها درست شه بتونی جهیزیه عالی بخری خدا به پولاتم برکت بده کم نیاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهر من از  اوایل ازدواجم همش می گه اندازه دخترم دوست دارم  اولا باور  می کردم ا ...

الان داشتم پیج اینستا رو چک میکردم دیدم جاریم و دختراش پیج خواهر خواهر شوهرمو فالو میکردن حالا چقدرم بهشون حرف زدن و پشت سر هم صفحه میزارن

2728
الان داشتم پیج اینستا رو چک میکردم دیدم جاریم و دختراش پیج خواهر خواهر شوهرمو فالو میکردن حالا چقدرم ...

خب آدم لزوما کسای رو فالو نمی کنه که دوسشون داره 

حلالم کنید و خدانگهدار   
خب آدم لزوما کسای رو فالو نمی کنه که دوسشون داره 

من خودم از کسی بدم بیاد اصلا نمیخوام هیچ جا ببینمش

اینا واسه هم بوس قلب و همدیگرو فالو کردن و بعدش همدیگرو میشورن میزارن رو بند

من خودم از کسی بدم بیاد اصلا نمیخوام هیچ جا ببینمش اینا واسه هم بوس قلب و همدیگرو فالو کردن و بعدش ...

عجب آدمایی هستن 😂👌

درک می کنم چی می گی 

منم مثل تو ظاهر و باطنم یکیه خیلی طول کشید اینارو درک کنم 

مثلا ناراحت بودم یه وقت مادرشوهرم می گفت ناراحتیشو جلوی من نشون نده یا وقتی بیاد خونمون که ناراحت نیست یه رابطه سطحی مزخرف

حلالم کنید و خدانگهدار   
مادرشوهر من از  اوایل ازدواجم همش می گه اندازه دخترم دوست دارم  اولا باور  می کردم ا ...

حالا مادرشوهر من برااینکه پر توقعه هی میگفت جای دخترم باش، که مثلا همیشه پیشش باشم هرجا صبح تا شب میره دنبالش برم هرروز زنگ بزنم یه ساعت ازینو اون غیبت کنیم  خیلی پرحرفه،. ولی دید اینجوری نیستم حالا هی عروس صدام میزنه، چندبارم پدرشوهرم گفت عروس چیه  دخترمونه بگو دخترم، به رو خودش نیاورد باز عرووووس عروس راه میندازه که بفهمم منظورشو. منم از خدامه در حد عروس باشم هرروز توقع نداشته باشه

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
ما مشکل داریم یا اینا ؟!

نمی دونم بخدا خیلی فکر کردم بهش که کی رفتارش درسته 

به این نتیجه رسیدم قضاوتشون نکنم و با خودشون مثل خودشون باشم  البته گفتم که یه رابطه سطحیه بدرد نخور 

حلالم کنید و خدانگهدار   

[QUOTE=165911568]نمی دونم بخدا خیلی فکر کردم بهش که کی رفتارش درسته  به این نتیجه رسیدم قضاوتشون نکنم و با خودش ...[/QUOTE

کلا با خانواده شوهر نباید صمیمی شد همه چی الکی 

ادم نیستن که

حالا مادرشوهر من برااینکه پر توقعه هی میگفت جای دخترم باش، که مثلا همیشه پیشش باشم هرجا صبح تا شب می ...

آره دقیقا بعضیاشونم برای سود خودشون اینارو می گن 

حلالم کنید و خدانگهدار   
[QUOTE=165911568]نمی دونم بخدا خیلی فکر کردم بهش که کی رفتارش درسته  به این نتیجه رسیدم قضاوتشو ...

ببین نه که آدم نباشن ولی کلا عروس همیشه منفوره نمی دونم چرا 

حالا همشون جونشون رو برای به درد نخور ترین دامادا می دن 

خواهرشوهرم سه بار طلاق گرفت چه عزت و احترامی به شوهراش می ذاشتن... 

حلالم کنید و خدانگهدار   
آره دقیقا بعضیاشونم برای سود خودشون اینارو می گن 

درسته. خیلی بدم میاد از آدمای دورو. اگه دوست و آشنا دورو باشن میشه قطع رابطه کرد اما بعضی نسبت هارو مجبوریم به زور تحمل کنیم 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706