2737
2734
عنوان

یعنی ممکن کرونا بگیرع اینجوری؟

267 بازدید | 26 پست

بچه ها دوستم دادگاه داشته بعد فاملیشون مثل این که کرونا داشته ۳ تا هم ماسک داشته از این جراحی ها بعد دوستم دیدتش از فاصله نیم متری اما اون ماسک نداشته به نظرتون میگره کرونا؟ گفت بپرسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این ویروس رفتار مسخصی نداره تنها چیزی که عیانه سیستم ایمنی قوی رو نمیتونه آزاربده 

حتما روزی دوازده تا لیوان اب ولرم لبموترش و ویتامین سی فراواااااااان زنجبیل عناب گوجه فرنگی پخته مویزو قرقره اب نمک و نهایتا دورای لبنیات و ویتامین دی

2738
والا من تو ازمایشگاها ک میرم .دکتر ب فاصله نیم متری با شخصی ک مشکوک ب کروناس صبت میکنه .البت هر دو م ...

این خوبه من یه دکتر دیدم ماسک نمیزنه ویزیت میکنه تاحلا هم نگرفتع اون وقت من از یه ادم که اصلا نزدیکم نبود گرفتم

من یه شب تا صب با یه کرونایی تو یه اتاق خوابیدم بدون ماسک(نمیدونستم تستش مثبته،مامامبزرگم بود اونم خواب بود صبحش بهم گفت هنوز مثبته منعی نشده)

خداروشکر طوریم نشد

این ویروس رفتار مسخصی نداره تنها چیزی که عیانه سیستم ایمنی قوی رو نمیتونه آزاربده  حتما روزی د ...

من از امشب میخوام باز رژیم تقویت سیستم ایمنیم شروغ کنم پارسال قرص ایمنی خوردم امسال کرونا گرفتم انقدر خفیف که فکر کردم تلقینه

من یه شب تا صب با یه کرونایی تو یه اتاق خوابیدم بدون ماسک(نمیدونستم تستش مثبته،مامامبزرگم بود اونم خ ...

من کرونا که گرفتم ۲ ماه بعد همسایمون کرونا داشت اومد خونمون‌تو صورتم سرفه کزد اما چیزیم نشد

2706