2737
2734

چقد بده درک میکنم چند سال پیش ما با ماشین رفتیم ارمنستان به  گگ  و  ه خوردن افتادم تو برگشت خاک با این جاده شون اومدم خاک ایران و بوسیدم یه جاده وحشتناک همش جنگل پیچ ها ۱۸۰ درجه سر بالایی گردنه چند هزار پا از سطح دریا بدون شونه خاکی گارد و اینا پیسکش تو برگشت اینقد سربالایی بود دنده خورد کردیم بنزین پر بود خالی شد دیسک و صفحه صاف شد مصرف رفته بود بالا شوهرم گفت جوری تنظیم میکنم نیفتیم تو دره بخوریم به کوه دیدی رفتیم سمت دره من در و باز میکنم تو رو پرت میکنم بیرون 😫😫😫 بارون سیل اسا رعد و برق وحشتناک گفتم تریلی ها میومدن روت جاده کم عرض رانندگی اونا هم افتضاح اصلا احتمال نمیدادم برسیم تا دو سه ماه کابوس میدیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه خداروشکر  فقط پرسید ماشین الان در خونه ست یا پارکینگ شهرداری😂

همه تصادف میکنن طبیعیه مهم اینه خسارت جانی نده مالی فدای سرت تو سبقت خیلی دقت کن زن داداش من با سبقت بیجا تو جاده باعث شد داداشم تو ۳۳ سالگی فوت کرد خواهر ۲۰ سالشم فوت کرد خواهر دیگش فلج شد بچشم کر شد و بعدم لال یکسالش بود الان ۱۶ سالشه همچنان لال و کر😔😔😔

فراموشش کن خیلیا براشون اتفاق میوفته فقط تو نیستی که،تجربست دیگه

آخه مامانم و خانوادم هزار بار بهم گفتن تو رانندگی تند میری و عجله میکنی ولی گوش نکردم

فردا نصیحت ها شروع میشه😫

2706