2410
2553
عنوان

از صدای هواپیما میترسم خیلی😟

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 67 پست

وای آبجی من اونقدرمیترسه هروقت سفرهوایی داشته باشیم بهش قرص یاشربت خواب آورمیدیم😂😂😂

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
دقیقا هیچ‌چیزی مثل زلزله دلهره اور نیست منم میترسم خیلی ☹️

وای😭😭😭😭

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
وای آبجی من اونقدرمیترسه هروقت سفرهوایی داشته باشیم بهش قرص یاشربت خواب آورمیدیم😂😂😂

من عمرا سوار بشم یعنی عمرا حتی اگه بمیرم .بچمم هرگز سوار نمیگم وصیت میکنم بعد از منم سوار نشه😖😁

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
بخدا حرص همه رو میخورم معده درد عصبی گرفتم بس که دل میسوزونم برای هر هواپیمایی برا مسافرا و خلبان و ...

به این فکرکن که با این فکر و خیالات خودتو پیر میکنی بیخیال باش زیاد فکر و خیال خوب نیست انرژی های منفی رو بخودت جذب میکنی

2714
من عمرا سوار بشم یعنی عمرا حتی اگه بمیرم .بچمم هرگز سوار نمیگم وصیت میکنم بعد از منم سوار نشه😖😁

همش جیغ میزنه میخواین منو به کشتن بدین😁

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
به این فکرکن که با این فکر و خیالات خودتو پیر میکنی بیخیال باش زیاد فکر و خیال خوب نیست انرژی های من ...

این صدای هواپیما دیگه خیلی جدی شده بنظرت برم دنبال درمان؟اخه تپش قلب میگیرم .یا به مرور خوب میشم؟

سقوط هواپیما اوکراینی رو شنیدی؟؟؟

صداشو موقع سقوط شنیدم

🤔 ما باهم صحبت کردیم البته اون کاربریم تعلیق شد😂😂😂😂 پیام دادم اینو از تعلیق دراوردن😆😆

😐

شما همونی که هی تاپیک میزدی کجا زندگی می‌کنین؟! 

یا همون که تو اون تاپیک بود با هم صحبت کردیم؟! 😐😐

زندگی خیلی نامرده 
2706