2733
2734
عنوان

عفونت سبز واژن و قارچ چند ساله کسی بوده ک خوب شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 9957 بازدید | 135 پست
عزیزم منم خیلی عفونت داشتم با دارو خوب نشد مامانجونم گفت زاج سفید بگیر ی کوچولو اندازه ناخن ب عسل اغ ...

چقدر بجوشونم ؟عسل ک طبیعی کامل در دسترس نیست همین عسل هایی ک تو بازار اکی هست؟ عسل چقدر بریزم تو اب؟چ مدت مثل من عفونت سبز و سفید داشتین؟

توروخدا چکار کنم زخم دهانه رحم نگیرم؟پونه نمیتونم بخورم حساسیت عذایی دارم بهش.عنبرنسا اصل گیرم اومد ...

ببین منم خیلی عفونت دارم ولی چندباربهم‌گفتن میتخم ازعطاری گرفتم دود دادم عالی بوداینوامتحاکن یه مدتم بدستمال کاغذی خودتوخشک نکن نه نوار بزار جاش پارچه استفاده کن شرتات باصابون دست بشورقبل استفاده اتوکن بعدهم موقع شستن خودت تودستشویی شلنگ ازروبه روبه خودت نگیر از بالابگیر بشور اینویه دکترزنان گفت چون ازخانوما طوری اب میره داخل خارج نمیشه عفونت میاره من یه مدت امتحان کردم عالی بود وباژل بهداستی هم بشور خارشش بهتربشه 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بجوشونم ؟عسل ک طبیعی کامل در دسترس نیست همین عسل هایی ک تو بازار اکی هست؟ عسل چقدر بریزم تو اب؟ ...

مال من فقط سفیدو پنیری بود.. یا زاجو عسل بمال بزار داخل واژنتون . یا اندازه دوتا قاشق داخل ی لیتر اب بجوشون حل شدن تو اب بعد از خنک شدن بشینید داخلش.۲۰دق..ی روز در میون انجام بدین به مدت ی هفته

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️
متاسفانه دیگه بدنتون به این چرک خشک کن قولی فلوکونازول که کلا داغون کننده بدنه و همچنین به عفونت مقا ...

پریود ک هستم خونریزیم خیلیه .چطوریپارچه جواب میده و اینکه خیلی خیلی زود زود پریود میشم هر دو هفته ی بار.دکتر میگه طبیعیه ولی الان دیگه زودتر هم شده.چطوری تو پریودی خودم خشک نگه دارم وفتی از یک ماه حداقل پونزده روز رحمم خیسه

2728
مال من فقط سفیدو پنیری بود.. یا زاجو عسل بمال بزار داخل واژنتون . یا اندازه دوتا قاشق داخل ی لیتر اب ...

داخل ک نمیتونم چون دخترم.ترسناک نیست.زخم نمیشیم؟چقدر زاج؟زاج چ شکلیه؟ جامد؟

ببین منم خیلی عفونت دارم ولی چندباربهم‌گفتن میتخم ازعطاری گرفتم دود دادم عالی بوداینوامتحاکن یه مدتم ...

میتخت؟ خارش ندارم فقط ترشح سبز کشدار دارم و قارچ خیلی زیاد یدست کل ام برداسته.چ مدتی از دستمال استفاده نکنم؟

2738
متوجه نشدم ببخشید؟با ژل هفته ای دوبار دکتر داده خودم میشورم

منظورم ژل هست اره خوبه یه سری چیزا من شنیذم مثلا نشستن توی تشت جوش شیرین و فلان اما چون‌دختری پیشنهاد نمیکنم و چون از صحت موضوع با خبر نیستم ولی یه پزشک زنان خوب انتخاب کن حتما بعدا که ازدواج کردی اسیر نشی الان درمان شه

داخل ک نمیتونم چون دخترم.ترسناک نیست.زخم نمیشیم؟چقدر زاج؟زاج چ شکلیه؟ جامد؟

نه نترس دوتا قاشق ‌ . شبیه نباته .. بجوشون بزار سرد بشه بشین توش

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️

اخ اخ چه سخت. من قارچ داشتم شیاف کلیترومازول خوبش میکرد باز بعد شش ماه یا یک سال میومد تا رفتم یک دکتر خدا خیرش بده ۴ تا قرص داد ریشه کن شد. یادم نیست اسم قرصاش اما برا قارچ مزمن بود

خدایا شکرت
2706