2733
2734

توروخدا کمکم کنبد عاجز شدم.چندساله به اندازه دنیا زجر کشیدم و هرچی قرص میخورم خوب نمیشم چندسال عفونت سبز کشدار دارم و خیلی خیلی قارچ .الان مداوم دو سال فلوکونازل هفته ای دو تا میخورم و کلی مترونید ازول و خیلی لاکتوفوم اصلا جواب نمیده و دختر هم هستم.تورو خدا کمکم کنید

دمنوش پولکی تهیه کنید 

روزی دو فنجان دم کنید بخورید 

توی سرکه سیب بشینید هرروز ۵ دقیقه یا ی روز درمیان 

لباس زیر هاتونو نپوشید دیگ بندازید بره و با دامن تو خونه بچرخید 

نمک دریاهم خوبه بشینید داخلش

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما میشه یه نفر منو راهنمایی کنه

یه سوال خصوصی دارم 

کسی هس؟

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2728
دکتر رفتی یا سرخود میخوری؟ کی بهت گفته دوسال بخوری

ده تا دکتر رفتم خوب نشدم .اخری گفت شش ماه بخور باز فایده نداست.الان دو باره رفتم ی دکتر دیگه گفت بخور .انگار ک هیچ .دیگه خسته شدم از زندگی

دمنوش پولکی تهیه کنید  روزی دو فنجان دم کنید بخورید  توی سرکه سیب بشینید هرروز ۵ دقیقه ی ...

دکتر اخری گفت تو سرکه بشین دو ماه تو سرکه سیب میشینم و همش دامن پامه حتی سرکار نمیتونم برم فایده نداشته.دمنوش پولکی چیه؟

2738

من عفونت شدید داشتم.ولی رنگش سبز نبود فقط قارچی بود.پنیری بود.چیزای سفید بود.منم مدت زیادی داشتم.رفتم دکتر چندین بار قرص و امپول و کپسول همه بی تاثیر.واقعا خسته شده بودم و دیگه فقط گریه میکردم.حاضر بودم هرکاری کنم تا عفونتم بره.. خلاصه همه همه روش های نی نی سایت باهم رو خودم پیاده کردم.سر سه روز خوب شدم.ولی باز ترسیدم.گفتم ادامه بدم که از ته عفونت خشک بشه تا یک هفته ادامه دادم و خوب شدم

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
من ۲ساله شورت نمیپوشم خوب شدم قبلا هرماه دکتربودم

آجی میشه یه سوال بپرسم کمکم کنی؟

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
ده تا دکتر رفتم خوب نشدم .اخری گفت شش ماه بخور باز فایده نداست.الان دو باره رفتم ی دکتر دیگه گفت بخو ...

من تازه خوب شدم۱ماهی

میشه تقریبا اخرسری که رفتم دکتر داکسی

سایکلین نوشت برام وگفتش همیشه خودتو خشک نگه دارزیرپوشم نپوش

🍁همچنـــــان منــتـــظرنی نی 😔ڪاش معجزه ای بشه ڪاش
دکتر اخری گفت تو سرکه بشین دو ماه تو سرکه سیب میشینم و همش دامن پامه حتی سرکار نمیتونم برم فایده ندا ...

دمنوش گیاه پولک .گیاهیه ک برگه های سبز داره با شکوفه های ریز

بزنید تو نت میاد

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
دکتر اخری گفت تو سرکه بشین دو ماه تو سرکه سیب میشینم و همش دامن پامه حتی سرکار نمیتونم برم فایده ندا ...

راستی احتمال اینکه ب پنبه های نواربهداشتی حساسیت داشته باشی هم وجود داره؟!🤔🤔

عفونت سبز دیگه چطوریه. برا عفونت تشت آب ولرم و نمک دریا خیلی خوبه

مثل ابریزش بینی سبز رنگ و کش دار .چندساله گرفتارم کرده ازبس قرص خوردم .دبگه میترسم قرص بخورم.بخدا ندسال شرت نمیپوشم دامن میوشم سرکار نمیرم و فلوکونازول و مترونیدازول میخورم انگار هیچ تاثیری نداشته.

اب و نمک دریا پا له نمی کنه؟ چه مدت نشستین؟

2706