2737
2739
عنوان

امروز ی سوتی دادم بیاید شماام بگید

455 بازدید | 29 پست

من همیشه نامزدم میاد از سرکار خونشون بش زنگ میزنم 

امروز زود اومده بود میخواس بره جایی من نمیدونستم 

سر ساعت زنگ زدم دیر جواب داد منم گوشی گرفتم روبروم ساعتو ببینم صدا نشنیدم جواب داد تا دیدم جواب داد با ی عشقوه خاص و کشیده ای گفتم سلامممممممم بعد نگو رفته بیرون گوشیش خونس خواهرشورم گف شلام ابجی منم ب رو خودم نیاوردم همونجوری گفتم چطوریییی و ادامه صحبت اصنم سراغ نامزدمو نگرفتم فک کنه با اون اونجوری حرف زدم ولی فهمیدم خندید😁

شماام بگید بخندیدم

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی دوستام چن سال پیش سرکلاس داشت از رو متن میخوند خواست بگه کوشیده اند گفت کونیده اند😬😬😬😬شرفمون رف جلو مرده😂🤣😂🤣😂

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
2738
میگفتی خواهرشوهر عزیز گوشی چیز شخصیه.نباید شما جواب بدی در نبود صاحبش...!

همسرم عجله داشته نتونسته ب من خبر بده ک داره میره بیرون گوشیشم شارژ نداشته خودش گفته ک زنگ زدم بگه ک نگران نشم❤

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

گوشیه همسرتو بدون اجازه برداسته و شما میگی جوری صحبت کردم که انگار با خود خواهرشوهرم  کار داستم و اصلا سراغسو نگرفتم 

ساعت دیره یا من بد متوجه شدم 

به هرحال دو تا سوتی دادید 

وای من دیشب بابام زود اومد خونه سر سفره بود داشت شام میخورد منم میخواستم به عشقم بزنگم گفتم شام نمی‌خورم اومدم تو اتاق درم بستم گوشی و گرفتم دستم رفتم تو مخاطبین حواسم پرت شد یه لحظه نگو دستم خورده به شماره بابام وایییی دیگ داشتم خودمو خیس میکردم😂

داد زدم بابا دستم خورد

آخه قرار بود برم اتاق درس بخونم 😂

گوشیه همسرتو بدون اجازه برداسته و شما میگی جوری صحبت کردم که انگار با خود خواهرشوهرم  کار داستم ...

عزیزم هرکی اخلاقی داره من از این بابت ناراحت نشدم چون اولن همسرم عجله داشته و گفته بهم بگن ک نگران نشم 

دومن برم داره اشکالی نداره چون فقط بابت نگران نشدن من جواب میدن ن فضولی اگ صدبار زنگ بزنم و جواب ندن من بی خبر خیلی بدتره تا جواب بدن

ن منظورم اینه اون گف الو من نشنیدم گوشی تو گوشم نبود بعد ک گفتم سلام ینی صداشو شنیدم بااون لهن ب اون سلام دادم 😁

مامان ابرا و آرهان 😍🥰
2706