2737
2734
عنوان

از تو اتاق یکی از بچه های فامیلمون یچیزی پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3667 بازدید | 183 پست
من جواب دادم بهت  چرا به استارتر توهین میکنی    

اخه این فکر میکنه من رفتم وسایلشو گشتم ول کن بابا دنبال داستانن بعضیا کلا

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
ممنون عزیزم به خاطر توضیحت  حالا به یکیشون رسیدی از آخر یا نه؟؟خخخ

اره شاید باور نکنی رو شوهرم از اول کراش داشتم ولی از بس غد بود باکسی حرف نمیزد تا به گوشش برسونم دیگه بی خیال شده بودم که اومد خواستگاری جالب اینه که حتی اسمو فامیلشم نمیدونستم تو مسیر دانشگاه میدیدمش سر نماز از خدا میخواستم ایندفعه میبینمش کله بی صاحابشو بلند کنه منو ببینه ولی هیچی به هیچی.بعد چون اسمو فامیلشو نمیدونستم اینقدربابدبختی ادرس میدادم سرنماز به خداکلا ده دقیقه نمازبودنیم ساعت دعای اخرش.😂😂😂

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حریم خصوصی که درسته حق با شماس ولی توجه داشته باش که ممکنه اسی خوانواده دختر گشاده رو مطلع کنه و با ...

هیچ دختری تو این سن گشاد نمیشه ک بخاد از همچین چیزی استفاده کنه ممکنه از سر کنجکاوی دوستاش بهش دادن یا خریده 

من خودم یک مادرم ی زمانی هم دختر بودم و اتفاقا ی دونه بودم وقتی خودمو جای اون دختر یا مامانش میزارم اگه همچین قضیه ای برام پیش بیاد اگه مامان باشم ک قطعا نمیام وجه ی اجتماعی دخترمو خراب کنم و ممکنه در تنهایی به دخترم تذکر بدم اما از اسی هم دلخور میشم و دیگه محرم نمیدونم ک بخاد به خونه ی ما رفت و امد کنه (هر چند ک هیچکس از زندگی دیگران خبر نداره اما ی مادر اگاه واسه حل مشکلات بچه ها دوستانه وارد عمل میشه نه با دعوا و کتک کاری) 

اگرم جای دختره باشم، اگر اسی دوست واقعی منه ترجیح میدم با خودم حرف بزنه 

اما از تمام این حرفا گذشته من ی حریم شخصی دارم به نام اتاق ،ک به هیچکس اجازه ی ورود نمیدم غیر از دوستم حالا این دوست بیاد همه ی وسایل اتاق منو دید بزنه دنبال آتو باشه خیلی زشته (اسی ی جورایی حکم مادرشوهر یا خواهرشوهر فوضول رو داشته)

2728

من بااین سنم نمیدونم این قرص چیه متاهلم هستم😐 خاک بر سرم

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
ینی دختره اونقد داده که مجبور شده از ننگ کننده استفاده کنه.؟؟ ببخشید که رک حرف زدم

🤣🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
🤣🤣🤣🤣

شاید باورت نشه ولی پسره😐

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
واقعن سوال بود برام    

آخه دیوانه آدم مگه بادادن گشادمیشه🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
شاید باورت نشه ولی پسره😐

کی پسره🤔

استارتر؟

هیچ دختری تو این سن گشاد نمیشه ک بخاد از همچین چیزی استفاده کنه ممکنه از سر کنجکاوی دوستاش بهش دادن ...

بله حرف شما هم درسته و قبوله

فقط

تو رو خدا ایندفه رو به خاطر من بیخیال اسی شو  

کی پسره🤔 استارتر؟

ن همونی ک ریپلای کردی ب چیزی ک گف خندیدی 😐

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
2706