2733
2734
عنوان

از تو اتاق یکی از بچه های فامیلمون یچیزی پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3667 بازدید | 183 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم بدتر از این ها هم هست من خودم خیلی گذشته مر تنشی داشتم

برا ازدواج به مشکل برنخوردی؟ ببخشید ایتو میگم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2731
والا مادری ک خبر داشته باشه نمیذاره دخترش از این چیزها داشته باشه من خودم تو ۱۲ سالگی دوست پسر داشتم ...

مطمعن باش مامانت میدونسته نمیخاسته بروت بیاره عزیزم 

مخصوصا مادری ک در حد یکی دو تا بچه داره (کم جمعیت)از همه چیه بچه ها خبر داره ممکنه صلاح دونسته ک بروی شما نیاره

تو چند ثانیه ای ک میخاستی شارژرو برداری بهش بدی چ سرعت عملی داشتی ک همه چیو بررسی کردی حتی نوشته ی ر ...

:/ مرسی پس دوری بنما فرزندم

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
تکنولوژی اینترنت کامپیوتر گوشی این ها خیلی موثره. دختره اشناهامون نه سالشه جوری صحبت میکنه و از این ...

وقتی اتنا اصلانیو کشتن تتلو که طبق معمول واسه همه چی نظر میده گفت وقتی دخترای 8،9ساله ما الان همه چیو میدونن ومثل دخترای 18،19ساله حرف میزنن باید حجابشونم رعایت کنن ووالدین مراقبشون باشن که بعدا ازش بابت این حرف شکایت کردن.وقتی اون اینو بگه من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.😐

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
2738
برا ازدواج به مشکل برنخوردی؟ ببخشید ایتو میگم

ن خانواده شوهرم خیلی اپن مایندن

شوهرم فهمید دوست پسرم داشتم چیزی نگفت گفت گذشته برام مهم نیست چون خواهرش پاس خارج داره دامادشون نییورک بوده باباشم امریکا بوده

اصلا تفکرات اینجا رو قبول نداره

تازه اگه اپنم بودم دور از جون ک نبودم و نامه هم گرفتم ولی براش مهم نبود

یعنی بازم باهام ازدواج میکرد

دیگه من مال قدیمم چ برسه ب بچه های الان

ولی ایدز خیلی بده hpv خیلی بده مریضی خیلی بده اگه کسی بگیره

مامانش ادم خیلی حساسیه و مطمئنم خودس ببینه سکته میکنه اخه یبار قبلا اینو با دویت پسرش دیده تو خونه ق ...

ببین مامانش از سابقه ی قبلش خبر داره الانم میگی ک در اتاقو قفل میکنه میره بیرون و.... قطعا الانم مامانش ی چیزایی میدونه اما میخاد با دخترش دوستانه رفتار کنه 

تکنولوژی اینترنت کامپیوتر گوشی این ها خیلی موثره. دختره اشناهامون نه سالشه جوری صحبت میکنه و از این ...

اینستا زیر 13 سال نمیزاره اکانت بسازن بعد یسری پدر مادرا چطور دست بچه 9 سالشون گوشی میدن 

ن خانواده شوهرم خیلی اپن مایندن شوهرم فهمید دوست پسرم داشتم چیزی نگفت گفت گذشته برام مهم نیست چون خ ...

مرسی گلم که توضیح دادی خوشبخت باشی

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2706