2733
2734
عنوان

از تو اتاق یکی از بچه های فامیلمون یچیزی پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3667 بازدید | 183 پست
درستم نیست ولش کنه کلا یهو ی بلایی سر خودش میاره و شاید اصلا یهو خودکشی کرده بعد استارتر خودش رو نمی ...

قطعا هر مادری از کارای دخترش خبر داره. 

خوبه ک سعی کنیم کاسه ی داغ تر از اش نشیم 

شما با 18 سال سن از کجا میدونی ماریانا واسه چی استفاده میشه؟؟؟؟ من با سی سال سن الان از خانما فهمیدم ...

چون روش نوشته بود والا بخدا منم نمیدونستم چیه

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا هر مادری از کارای دخترش خبر داره.  خوبه ک سعی کنیم کاسه ی داغ تر از اش نشیم

والا مادری ک خبر داشته باشه نمیذاره دخترش از این چیزها داشته باشه من خودم تو ۱۲ سالگی دوست پسر داشتم تازه قدیم مامانم خدابیامرز از کجا روحش خبردار میشد؟؟،

2728

تو کشور های توسعه یافته ک کلن بچه هاشون فارغ از جنسیت چون مث کشور ما تبعیض جنسیتی نیس از 18 سالگی باید دیگ روی پای خودشون وایسن واس زندگی تلاش کنن حتی یسری سلبریتی های پولدار گفتن ما هیچ ارثی برای بچه هامون نمیزاریم کمکشون میکنیم ولی تهش باید خودشون تلاش کنن

ی انسان از 18 سالگی ب بعد دیگ زندگیش دست خودشه و خانواده تو اون موقع وظیفه دارن هرچ ک باید و بهش یاد بدن

عزیزم شما که باهاش فاصله سنی زیادی نداری از خودش سوال کن.البته غیر مستقیم.

راستش پرسیدم غیر مستقیم با شیطنت خاصی جواب داد ولی بعدش فکر کنم ب پسره گفت ک ب من گفته اومد گفت ستاره ب کسی نگیا شوخی کردم باهات راجب رابطمون 

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2738

وای ن  مامانا حاضرن هرچی بشه ولی یه غریبه نیاد بد بچشونو پیشش بگه ، اجازه بده عزیزم خود مادرش میفهمه 

ماشالا شما با یبار تو اتاقش رفتن کشف کردی پس مادرشم یا دیده از قبل یا خواهد دید .

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
چون روش نوشته بود والا بخدا منم نمیدونستم چیه

تو چند ثانیه ای ک میخاستی شارژرو برداری بهش بدی چ سرعت عملی داشتی ک همه چیو بررسی کردی حتی نوشته ی روی جعبه 

باید از همچین ادمایی دوری کرد واقعا

وای ن  مامانا حاضرن هرچی بشه ولی یه غریبه نیاد بد بچشونو پیشش بگه ، اجازه بده عزیزم خود مادرش م ...

مامانش ادم خیلی حساسیه و مطمئنم خودس ببینه سکته میکنه اخه یبار قبلا اینو با دویت پسرش دیده تو خونه قلبش گرفته 

2706