1954
1955

تو اتاقش تو وسایلش قرص ماریانا بود روش نوشته بود تنگ کننده اندام خصوصی فقط ۱۵ سالشه یا ۱۶ نمیدونم ولی امسال تازه کلاس دهمه 

دختر شیطونیه و همم میدونن با یکی هست ولی واقعا نگرانشم بنظرتون ب مادرش بگم؟

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

تصمیم سختیه

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

امشب همه به ماریانا گیر دادن🤔😲

امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم 🌺🍃جواني با دوچرخه اش با پيرزني برخورد کرد.و به جاي اينکه از او عذرخواهي کند و کمکش کند تا از جايش بلندشود، شروع به خنديدن و مسخره کردن او نمود؛سپس راهش را کشيد و رفت! پيرزن صدايش زد و گفت: چيزي از تو افتاده است.جوان به سرعت برگشت وشروع به جستجونمود؛ پيرزن به او گفت: زياد نگرد؛ مروت و مردانگي ات به زمين افتاد و هرگز آن را نخواهي يافت.."زندگي اگر خالي از ادب و احساس و احترام و اخلاق باشد، هيچ ارزشي ندارد"زندگي حکايت قديمي کوهستان است!صدا مي کني و مي شنوي؛پس به نيکي صدا کن، تا به نيکي به تو پاسخ دهند🍃🌺🍃
1967

یا علی تا این حد؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

کارتون زشت بود براچی تو اتاق بقیه دست به وسایل شخصیشون میزنین؟؟؟

میشه برا برگشتن عشقم یه صلوات بفرستین و دعا کنین؟                                                                   
1976
ناراحت نشیا ولی چرادخالت؟؟؟؟

نگرانشم همین هنوز بچست 

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
1718