2726
عنوان

شوهرخواهر‌ بداخلاق و عصبی من😐😡

890 بازدید | 59 پست

دوستان عزیز شوهرخواهرم‌ خیلی بداخلاق و عصبیه، خواهرم رو از ته دل دوست داره ولی خیلی زود عصبانی میشه. خواهرم به خاطر اون تبدیل به یه آدم استرسی و عصبی شده. بچه هم دارن همش میگه نکنه بچه‌‌ام عصبی یا بداخلاق بشه به خاطر رفتارای باباش. امروز اومده بود ازم راه‌حل مبخواست. التماسم میکرد که یه چیزی بهش بگم که بتونه اخلاق گند شوهرش رو تحمل کنه و بچه‌اش رو زیر دست این شوهربداخلاق‌خوب تربیت کنه

اگر شما راه‌حلی دارید بگید لطفااا

مشاوزه بهترین راه حله

دومین راه حل صبوری و توسل 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماهم ی فامیل داریم بابا مادر عصبین بچه شونم عصبی شده..فقط خواهرت می تونه ارومش کنه اگ شوهرش عصبی میشه خواهرت با مهربونی ارومش کنه .باید  شوهرشو درست کنه اون فقط ب فکر بچه شه؟

ماهم ی فامیل داریم بابا مادر عصبین بچه شونم عصبی شده..فقط خواهرت می تونه ارومش کنه اگ شوهرش عصبی میش ...

درست کنه؟!

چه جوری درست کنه؟

شوهرش رو خانوادش باید تربیت میکردن که نکردن

خواهر بیچاره من به خاطر اخلاق گند شوهرش هر روز داره غصه میخوره، به من میگه آبجی فقط بگو چه‌جوری بتونم تحمل کنم و زندگی رو به خودم زهر نکنم

مشاوره رفته چند بار هم رفته بی فایده بوده صبوری و توسل چه جوری؟

صبر کنه و همسرشونن پرخاشگری کرد خواهرتون پرخاش نکنه

اینطوری جو خونه‌متشنج نمیشه پسرشون کمتر اسیب میبینه

توسل کنن برای افزایش صبرخودشون و همسرشون مثلا چله زیارت عاشورا بگیرن 

حدیث کسا و... خیلی تاثیر گذاره .

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
مشاوره فایده ندارد ،خواهرت بره پیش دکتر روانپزشک مشکل همسرش رو بگه تا برای همسرش دارو بگیره یه خورده ...

عزیزم مشکل اینجاست که همسر ایشون راضی نمیشه مشاوره هم بره چه برسه به روانپزشک و قرص

مشاوره‌هایی هم که رفته فقط خواهرم تنها رفته که بی‌فایده بوده چون باید همسرش هم‌باهاش بیاد که نمیاد

درست کنه؟! چه جوری درست کنه؟ شوهرش رو خانوادش باید تربیت میکردن که نکردن خواهر بیچاره من به خاطر ...

مسئله اخر اینکه

خواهرتون وقتی ایرادات همسرش رو ب شما گفت بگین نههه بنده خدا اینطوری نیست و...علاوه بر پرخاشگری همسرش دلزدگی از رفتار ایشون هم ب وجود اومده

دلگرمش کن

بگو همه مردا اینن شوهر تو خیلی پرخاشگر نیست و مرد خوبیه و...

2706