2410
2553

عزیزم شما حتی اگه غسل جنابت هم به گردنت باشه موردی نداره بچه شیر بدی...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

تو هیچ روایتی نهی نشده اما بهتره چه از لحاظ بهداشتی چه از لحاظ معنوی با وضو یا غسل کرده به بچه شیر بدین 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اینکه تاثیر بد روی بچه داره واقعا غیر قابل هضمِ

ببین به نظرم دوستمون بهتر بود میگفت تاثیر خوبی از لحاظ نعنوی روی بچه داره خیلی از بزرگها و عالما کسایی بودن مادراشون بدون وشو بهشون شیر ندادن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اینکه تاثیر بد روی بچه داره واقعا غیر قابل هضمِ

میدونی این شیر دادن تو آینده بچه تاثیر داره البته معنوی نه جسمی مثلا اگه شخصی با وضو بچه شیر بده آینده بچش یه شخص معنوی و مذهبی میشه یک مثل مراجع یکی مثل شهید حججی شما نظرت و گفتی منم همینطور نظر هر کسم واسه خودش محترمه

2706