2726
نه بهم دادن نوشتم ولی من نه یه دفتر داشتم همه یه بیت شعر امضا تاریخ قلب گل و بلبل ازینا 

نود درصد شعرا هم تکراری بود😅

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
شما هم دفتر عقاید داشتید؟ از اینا که تو هر صفحه  یه سوال مزخرف مینوشتیم بقیه باید جواب میدادن؟ ...

ما داشتیم از اینا 😐😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر با دوستام مشورت میکردم ک ججوری ماماممو راضی کنم 😑😂انقدر ک وقت صرف اینا میکردیم سر درس نمیکردی ...

واییی😂😂😂 اره یادمه خیلیا دکلره میکردن بدتر میشد من هیچ وقت تو نخ این چیزا نبودم 

🤍
اسی حالا یه سوال این دایم الشق یعنی کی مثلا؟؟؟؟؟ 😂😂😂 کسی بوده جزو دایم الشق بوده😅

یعنی کلا تو فکر بوده همیشه فکر مثبت هجده +18

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2728
ما داشتیم از اینا 😐😂

تو مدرسه ی ما جرم بزرگی محسوب میشد....😄

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
انقدر میخندیدیم موقع برگشتن به خونه فک مون درد میکرد😢

وای دقیقا😥منو دوستم سر کوچمون ۱ ساعت همینجوری حرفای چرت و پرت میزدیم😅 

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤

ن من خیلی پرموام ییارم خواستم با قیچه ابروهامو درس کنم رسما ریدم بهشون 😢مامانم میخواس بکشه منو 😂😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

من راهنمایی بودم وسط سیبیلام که بالای لبم بود رو برمیداشتم کناره هاش رو میزاشتم باشه کم پشت جلوه کنه🤣🤣🤣🤣

ما داشتیم از اینا 😐😂

برا من نمیدادن بنویسم به زور دفتر عقایدشونو میگرفتم تا عقیده هامو بنویسم بخونن😂😂😂😂😂

ب عبارتی عقیده هامو تو حلق شون میکردم 😂😂😂😂

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
اره یه شعر بود اگه درست بگم گل سرخ سفید لوله لوله فراموش نکن (اسم طرف)کوتوله 🤣🤣🤣🤣

گل سرخ و سفید و ارغوانی فراموشم نکن تا میتوانی😁😁😁

وااای من خییلی پاستوریزک بووودم. 😁🤪 هیچوقت نمیومدم بیرووون الان پشیمونم چرا از وقتم به نحو احسن ا ...

اخی من بیشتر بجای لحطه هایی ک درس نخوندم از لحطه هایی پشیمونم ک درس خوندم کاش فقط با دوستام بودم 😂

2706