2726
عنوان

چقدر موقع خواب ناز میشن😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1561 بازدید | 107 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس حال کن قدر مجردیتو بدون😋

چشم 😁❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
من که نمیدونم چرا وقتی شوهرم خوابه نگاش میکنم دلم براش میسوزه 😐

آره دقیقا من بعضی وقتا مثل دیوونه ها گریه هم میکنم بغضم میگیره ، سر تاپیک گلبهار که داشتم دق میکردم اینقدر گریه کردم

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
ان شاءالله عزیزم.... به زودی

انشالله 😍😍

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
همه اینا به کنار  مارک آب میوه گیریت چیه که انقدر بی صداست که وقتی شوهرت خوابه براش آب هویج می ...

صداش خیلی کمه عزیزم ، هویج ها رو هم خورد و نازک میکنم که اصلا صدا نمیده دیگه ، در اتاق خواب رو هم می‌بندم 

گاهی هم آب پرتقال میگیرم بازم صدا نمیده😂

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2706