2726
مگه اینارو میریزند ؟!

نمیدونم تو نت خوندم دستورش اینام بود اولین باره میخوام درست‌کنم 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثل همه خورشت ها گوشت پیاز تفت میدم با ادویه بعد اسفناج میزنم اگه میخوای الو ها له بشه همون اول بندا ...

مرسی عزیزم 💗

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
میشه بگید چجور درست میشه

پیاز رورنده کن بعد سرخ کن بعد بهش گوشت رو اضافه کن ،توی یه ظرف دیگه اسفناج خرد شده رو سرخ کن بعد به گوشت و پیاز اضافه کن همه رو باهم کمی تفت بده نمک و فلفل سیاه بزن با کمی هم رب یا رب انار تا رنگش تیره بشه بعد آب بریز بزار آروم بپزه نیم ساعت یا یه ساعت به سرو آلو ها رو سرخ کن بریز توش ، همین 

مثل همه خورشت ها گوشت پیاز تفت میدم با ادویه بعد اسفناج میزنم اگه میخوای الو ها له بشه همون اول بندا ...

اسفناجارو قبلش تفت بدم سرخ کنم مث قرمه؟

پیاز رورنده کن بعد سرخ کن بعد بهش گوشت رو اضافه کن ،توی یه ظرف دیگه اسفناج خرد شده رو سرخ کن بعد به ...

چ کامل .مرسی عزیزم💝

آخه الان میگن سردی نخورید این زهر مار چیه میخوای درست کنی؟؟؟غذای ترش 🤢🤢🤢🤢

😑😬

2706