1874
1955

حوابم نمیاد دلم پول میخواد ی عالمه 😐😑

☠👽🌌عضو فعال اکیپ علمی تخیلی 🌌👽☠میشه برام صلوات بفرسی که دلم ارامش داشته باشه مرسی😍❤💙از تمام کسایی که تو این مدت من و دعا کردن ممنونم😍😘من از امروز میخوام خودمو تغییر بدم  ناراحت نباشم دیگه انرژی منفی و از خودم دور کنم 😝😝خدا رو دوس داشته باشم از خودش بخوام ک ارامش و به قلبم برگردونه ❤💛💜💚تو این مدت ک هر کسو ناراحت کردم ازش میخوام منو از ته دل ببخشه خودمم از کسی ناراحت نیستم 💃🏻💃🏻من دیگه میخوام ی دختر قوی باشم شما هم دعا کنین ک قوی تر بشم 😍😘راستی من و تو تاپیکای طنز و غذا تگ کنین ای ام شکمو 🤣🤣اگه منو تو تاپیکای خیاانت دیدین بهم تذکر بدین برم بیرون مرسی عشقای دلم🖤💜💛💚💙👐

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

من بدجوراسترس دارم دارم میمیریم ازاسترس😭😭😭😭😭

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
حوابم نمیاد دلم پول میخواد ی عالمه 😐😑

😂😂😂منممممم

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
1984
یه سوال....این خیلی بده که تاپیکای همرو میشه دید نه؟مثلا طرف داره راجع به یه موضوعی با لحن بدی حرف م ...

تو هم اینجوری هستی 😐

ممنون که اطلاع دادی و فهمیدم که تنها نیستم😐😐💔

زندگی قشنگه اگه خودت بخوای 🤗❤️
پول و که همه میخوان 😐

اخه امشب بدجور زده ب سرم 😑عاشق خرید بودم از وقتی کرونا اومده همش حبس تو خونه😥

☠👽🌌عضو فعال اکیپ علمی تخیلی 🌌👽☠میشه برام صلوات بفرسی که دلم ارامش داشته باشه مرسی😍❤💙از تمام کسایی که تو این مدت من و دعا کردن ممنونم😍😘من از امروز میخوام خودمو تغییر بدم  ناراحت نباشم دیگه انرژی منفی و از خودم دور کنم 😝😝خدا رو دوس داشته باشم از خودش بخوام ک ارامش و به قلبم برگردونه ❤💛💜💚تو این مدت ک هر کسو ناراحت کردم ازش میخوام منو از ته دل ببخشه خودمم از کسی ناراحت نیستم 💃🏻💃🏻من دیگه میخوام ی دختر قوی باشم شما هم دعا کنین ک قوی تر بشم 😍😘راستی من و تو تاپیکای طنز و غذا تگ کنین ای ام شکمو 🤣🤣اگه منو تو تاپیکای خیاانت دیدین بهم تذکر بدین برم بیرون مرسی عشقای دلم🖤💜💛💚💙👐
8
😂😂😂منممممم

خدایا ب هممون پول بده نصف شبی😭😂😂

چرا عزیزم؟! 

دخترم ازدیروزبعدظهریه دفع گفت سمت چپ سینه م دردمیکنه بعددیگه ازدیروزمیگه یاچپ یاراست یاوسط سینه یاپهلوهاش میگه دردمیکنه نه اب ریزش بینی داره نه سرفه امروزبعدظهریه دکتربردم گوشی گذاشت گفت قلبش منظم کارمیکنه مشکلی نیست شایداعضلاتش گرفته بدنش شب دوباره ساعت ۱گریه میکردمامان وسط قفسه سینه م دردمیکنه سریع رسوندیم دکترگوشی گذاشت گفت قلبش منظم چکارکنم یعنی ازقلبشه 😭😭😭😭پنج ساله وهشت ماهشه تاحالاچنین مشکلی خدانکرده نداشته به قران ازاسترس دارم میمیریم 😢😢😢😔😔

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍