2726
عنوان

یائسگی زودرس

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 112 پست
سلام عزیزدلم خوبی؟😍 پست اول تاپیکمو بخون لطفا 😘😘😘😘💖

خوندم گلم جواب دادم😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشکلم من الان ۸ساله مثل توام ودکترم میگه به خاطر کم خونیه

عزیزم آخه من آزمایش دادم کمخونی ندارم

فقط کیست داشتم اونم با دارو رفع شده ولی نمیدونم چرا پریودم کم شده

الان مثلا پریودم... ولی فقط یکم لکه بینی دارم

2728
منم دوسال اینجودی بودم بعدخوب شدم

ببخشید عزیزم یعنی خونریزی نداشتی؟ یا کم بود؟

من چند ماهه اینجوری شدم مثلا خونریزیم کم شد در حد دو روز...

الان تعجب کردم آخه اصلا هیچی...

فقط لکه بینی دارم

عزیزم آخه من آزمایش دادم کمخونی ندارم فقط کیست داشتم اونم با دارو رفع شده ولی نمیدونم چرا پریودم کم ...

خوب شاید دوباره کیست داری یه دکتر برو 

ولی منم مثل توام همیشه موقع پری فقط ۲تا پد کافیه برام ولی فکرنکنم از یائسگی زودرس باشه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خوب شاید دوباره کیست داری یه دکتر برو  ولی منم مثل توام همیشه موقع پری فقط ۲تا پد کافیه برام و ...

ممنونم عزیزم

آره دوباره میرم دکتر

راستش ترسیدم گفتم شاید یائسگی زودرس باشه

چیه آخه زن همیشه گرفتاره ☹️ مردها راحتن بخدا...

یا عفونت میگیریم . یا کیست. هر ماه پریود... بارداری و زایمان... 

ممنونم عزیزم آره دوباره میرم دکتر راستش ترسیدم گفتم شاید یائسگی زودرس باشه چیه آخه زن همیشه گرفتا ...

🤣🤣🤣🤣عوضش مردا به این همیشه گرفتارا محتاجن آجی 🤣🤣

آهان از اون نظر؟ 😂😂😂😂😂 

🙈🤣🤣🤣

احتمالش هست یائسگی باشه البته علائمی داره مثل گرگرفتی و...بازم یه دکتر برو و علت رو جویا شو

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
@کوفتوزهرمارومرض     زهرمار جان حداقل تو بیا کمک 😂😂😂 @عنترخانم     @بر ...

با اطلاعات ناقص من بعیده یائسگی زودرس باشه😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

🙄🙄😑😑😑😂😂😂

ساعت 3 یاد یائسگی افتادی 😑😂😂 عشرت توووو از دست نمیری تا منو دق ندی😆😆💗💗💗

نه یائسگی نیست ان شاء الله... 🙄تجربه ندارم آخه..... من خودم مث آبشار نیوگارا چ خانهاا ک از دست نمیدم. آخرشم رنگم میشه مث میت😑😑😑😑 

عشرتتتتتتتت 

بخاطر همون کیسته احتمالا 

2706