2733
2734
عنوان

خواهش میکنم تشریف بیارید

82 بازدید | 10 پست

دوستان همیشه حاضرم سلام خواهرم بیماری پوستی پسوریازیس داره خیلی زیاده بدجورنگرانشم بهش میگم بریم دکترقبول نمیکنه تازه بعدیکسال اومدپیشمون مشهدازدواج کرده یه نی نی فندوقی اورده ازوقتی خواهرزادم بدنیااومدخواهربدترشدامروزدلم ریزشدبدنش بورلکه میگه دارو روی من جواب نمیده همه چی برای یه مدت بعدبدترمیشه حالم خرابه،اگه تجربه ای داریدبگیدعزیزانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم خاله ی من چندین ساله داره و خیلی شدید بود ولی الان هر چند ماه یه بار یه آمپول میزنه خیلی خوب کنترل شده خدارو شکر بیماریش..دیگه هیچ اثری ازش روی پوستش نیست. اما اسم آمپولشو نمیدونم.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2738
گلیجان یک عمردعاگوتون میشم اگه اسم امپول روبگیدبخداازامروزحالم خراب شدبدنش رودیدم کاش من اینطوری میش ...

کمپانی فوراور یع محصول خیلی خوب داره به اسم کرم پروپولیس. خیلی موثره برا این بیماره. به بیمارای زیادی دادیم. دوست داشتین بگین آدرس بدم برین ببینین.