1874
1959
عنوان

بچه ها راسته🤐🤐😛

517 بازدید | 39 پست

خواهرم میگه مد شده عروسا کتونی سفید میپوشن با لباس عروس چندتا عکسم نشونم داد زیادم بد نبودا😅

قصه اینجاست که شب بود و هوا ریخت بهم من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...

ارع

من صیادمو تو ماهی🐚  دلهای مردم حق الناسع...من هیچوقت دوست داشتنی نبودم اما جوری بودم ک هیچکس نتونع فراموشم کنع حتی اگع دوسم نداشتع باش...منو واس تفاوتام درک کن ،جا اینکع منو واس شباهتام بخای...چشم قَشنگِ منی!بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍. کاش شبیه مارمولکا که موقع خطر دمشون قطع میش ادما هم موقع گ خوری گردنشون قطع میشد👌🏻   لم دادم وسط بیخیالی مطلق تا چشم کار میکنع بیخیالم   شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

آره دیدم

یــروزے تـوبچگیامــــون رفتیــــم توکوچــہ بـا دوستامــ❤️ـــون بــازے کـــردیــم ، بـــدون اینکـــہ بدونیـــم آخریـــن بــار کِــے بـــوده ....😔 کــے فکــرشــو مــےکــرد یـــروزے بــا آدمـهـایــے حـــرف بزنیــــم کـــہ شــــایـــد هیچـوقـــت تــا آخـر عمـرمـــون حتـــے نبینیمشـــون....😍

مگه هر چی مد شه قشنگه؟

راستی چرا تاپیک دعوای جاریا ترکید داشتم میخوندم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
1967

کتونی بهتره من با کفش دهنم سرویس شد☹

قدمم بلند بود آخه بگو کفش پوشیدنت چیه😐

یــروزے تـوبچگیامــــون رفتیــــم توکوچــہ بـا دوستامــ❤️ـــون بــازے کـــردیــم ، بـــدون اینکـــہ بدونیـــم آخریـــن بــار کِــے بـــوده ....😔 کــے فکــرشــو مــےکــرد یـــروزے بــا آدمـهـایــے حـــرف بزنیــــم کـــہ شــــایـــد هیچـوقـــت تــا آخـر عمـرمـــون حتـــے نبینیمشـــون....😍

@broner   جانم هسم میخام کمتر یاشم 

ایشالا ک کینم بزنع بالا نسبت ب خودم ی مدت نیام☺️

@حنا70   حنا جان ازت کلی ممنونم

من صیادمو تو ماهی🐚  دلهای مردم حق الناسع...من هیچوقت دوست داشتنی نبودم اما جوری بودم ک هیچکس نتونع فراموشم کنع حتی اگع دوسم نداشتع باش...منو واس تفاوتام درک کن ،جا اینکع منو واس شباهتام بخای...چشم قَشنگِ منی!بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍. کاش شبیه مارمولکا که موقع خطر دمشون قطع میش ادما هم موقع گ خوری گردنشون قطع میشد👌🏻   لم دادم وسط بیخیالی مطلق تا چشم کار میکنع بیخیالم   شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻
مگه هر چی مد شه قشنگه؟ راستی چرا تاپیک دعوای جاریا ترکید داشتم میخوندم 

حتما دعواشون شده دوباره یه عده😂

1976
منه بیچاره کفشم انقد بلند بود چند بار نزدیک بود بخورم زمین😂

اتفاقا دختر عمع من عروسی داداشش خورد زمین بعد ما ندیدیمش خی لگدمال میکردیم یهو دیدیم خاهر دادماد اورژانسی شد😂

@broner   جانم هسم میخام کمتر یاشم  ایشالا ک کینم بزنع بالا نسبت ب خودم ی مدت نیام☺️ ...

نرو اه.... اعصابمو خورد نکن بذار آروم باشم  

میشه برای آرامش دلمون و سلامتی خودم و خانوادم و موفقیتمون صلوات مهمونم کنید... 
کتونی بهتره من با کفش دهنم سرویس شد☹ قدمم بلند بود آخه بگو کفش پوشیدنت چیه😐

ما نسل سوخته ایم

@broner   جانم هسم میخام کمتر یاشم  ایشالا ک کینم بزنع بالا نسبت ب خودم ی مدت نیام☺️ ...

براچی بخاطر اون دختره ک گفته بود پتیاره؟ بیخیال بابا ناراحت نباش تو چراغ سایتی😂 بی تو صفا نداره نرو سمیه

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن
1718