2726

من میتونم برای ارشد نروژ یا ایتالیا اقدام کنم یا ارشد رو ایران بخونم و برای دکتری کانادا یا آمریکا اقدام کنم.شما باشین کدوم راه رو انتخاب میکنین؟

۲۵ سالمه.متاهلم و فرزند ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر برای دکترا فاند می خوای، از یه دانشگاه اروپایی ارشد بگیری شانس بیشتری برای فاند گرفتن برای دکترا خواهی داشت. مخصوصا چون با سیستم دانشگاهی غربی و همینطور نحوه ی اپلیکیشن و پروپوزال نوشتن و این چیزایی که برای فاند خیلی مهمه اشنا میشی. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

عزیزم بستگی ب رشته ت داره ولی من بودم اپلای برا phd

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

البته من خودم کلا ۱۲ماهه ک سرتاپا خوددرگیری دارم واصلا نمیدونم 

چی درسته چی غلط 

و نمیتونم ب نتیجه برسم ک‌من ادم مهاجرتم یاخیر

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
چیا میخونی؟ میشه منابعتو بگی

من یه تایم زیادی رو کلاس زبان رفتم قبلا.با استادم صحبت کردم الان دارم همون منابع کلاسام رو مرور میکنم دوباره تا کلاسای خصوصی رو شروع کنم.منابع هنوز بهم نگفته.بیشار جزوات خودشونه اساتید.ولی اگر خودخوان میخوای هموناس که توی نت هم هست گلم

2706