2703
2553
عنوان

دلم واسه مامانم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 46 پست
چرا باید سرکوفت بزنه؟اصلا این حق رو نداره

دیگه آدمیزاده و بی شعوری بعدم دل ندارم برم خونه ای که نصف وسایلاشو بابام برده حالم از بابام بهم میخوره خیلی خودخواهه

پسرمو یه صلوات مهمون کنید که حالش زودتر خوب بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی. ولیوشوهرت  حق نداره دلخور بشه بنظرم‌.خوب مادرته دلت واسش تنگ میشه بالاخره خودشم اگه خدای ...

شوهرم نمیدونه روم نمیشه بگم تو این سن جدا شدن

2456
معمولا زن و شوهرهای مشکل دار فقط به خاطر بچه تو زندگی میمونن، بچه ها که ازدواج کنن اوناهم جدا میشن

اینا از نامزدی مشکل داشتن نمیدونم چرا انقدر بچه آوردن

تو چند وقته ندیدیش میترسم طوریش بشه یه عمر دلم بسوزه چرا نرفتم دیدنش

واتساپ تصویری ببینش فعلا..تا بعد که بری

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
زندگیشونو جدا کردن 

خب پس طلاق نگرفتن فقط زندگیشون رو جدا کردن.خیلیا اینکاررو میکنن عجیب نیست

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

اینطوری ک خودت داری خراب میکنی!

مگ پدر مادرت جنایت کردن محکم و قاطع خبری بهش بگو ک پدر مادرم جدا شدن

اگر بفهمه بعدا سرکوفت بهت میزنع

بهش بگو با شجاعت و اجازه نده کسی کوچکترین حرفی بزنه

ما داریم در ی دوره پیشرفته زندگی میکنیم در اوج تکنولوژی بنظرم خجالت از جدایی خیلی عامیانه اس 

هرچند ک متارکع و طلاق مکروه ترین حلال خداس

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
2714
واقعا.حالا چ اختلافی بود تو این سن؟

نمیدونم والا مامانم خیلی رو مخه و تو همه کاری میخواد نظر خودشو تحمیل کنه به همه چی گیر میده میری خونش به زور بهت غذا میده حتی اگه سیر باشی یا میوه میاره گیر میده باید بخوری و.... بابامم خودخواهه فقط خودشو دوست داره

وااای عزیزم اشتباه کردی بهش نگفتی موقع ازدواجتون...بالاخره کع میفهمه ممکنه دلخوری پیش بیاد.

اگر تونستی ی روز ک خونه نیس بگو میرم خرید یه تاکسی ای اسنپی چیزی بگیر برو  دیدنش

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
وااای عزیزم اشتباه کردی بهش نگفتی موقع ازدواجتون...بالاخره کع میفهمه ممکنه دلخوری پیش بیاد. اگر تون ...

من سیزده ساله ازدواج کردم اینا یه ماهه این کارو کردن 😭😭😭

2706