2726
عنوان

اینو اگه نخونی سرت کلاه رفته

497 بازدید | 50 پست

آقا من یه دختر خاله دارم ۱۱ سالشه ...

این داشته تو خیابون با دوسش میرفته مغازه بعد یه ماشینه جلو پاش ترمز میکنه ...

یارو درو باز میکنه از دختر خالم میپرسه کوچه ی فلانی کجاست ...مرده درو باز کرده بوده ولی داخل ماشین نشسته بود ...

ببخشیییید ببخشیییییید خییییلی معدرت میخوام که میگم ...

یهو نگاه دخترخالم میوفته به مرده که داشته خود‌‌‌...ضایی میکرده ...بعد از ترسش ج یارو رو نمیده فرار میکنه ...

تو خونه نشسته بودیم دختر خالمم از در اومد تو ....من و خاله هامو چند تا از پسرخاله هام تو پذیرایی داشتیم حرف میزدیم ...

یهو دختر خاله ی خلم شروع میکنه تعریف کردن ‌...پسرخاله هام چشاشون داشت در میومد ...تند تند به هم دیگه نگاه میکردن...

خالم یعنی مامانش میاد ماسمالی کنه ...میگه مامان جان شاید چیزه دیگه ای دسش بوده ...یهودختر خالم تیر خلاصو زد گفت ...نه مامان یه چیزی داشت ازش میریخت 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آقا توهین نکنید ...گزارشم ندید ...گفتم یکم بخندیم ...ولی واقعیه هااا🙂

خیلی ترسناکه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دهنت 😂

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
بیچاره چه چشم و گوش بسته بوده 😂😂😂

دخترای الان🤔😂

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
2706