2737
2739
عنوان

اونروز شوهرم ب شوخی انداخت گفت مثلا زن گرفتم اما بازم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 50 پست
خیلی خیلی ببخشید گفت مثلا زن گرفتم اما نمیتونم باهات رابطه داشته باشم😢😢

چرا نمیتونه ؟ 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
خیلی خیلی ببخشید گفت مثلا زن گرفتم اما نمیتونم باهات رابطه داشته باشم😢😢

مشکل همیشگی نیست که حالا یه بار پبش اومده دیگه

خانمی ۲۶ ساله       عاشق شغلمم   خیلی کمک کردن و تبادل نظر کردن را دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه پر بازدید شد برا من یکی یه دونه صلوات بفرستید خدا بهم بچه بده

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
من که نمیگم استارتر رو میگم

عه ببخشید عزیزم.دقت نکردم فکر کردم استارتر جواب داده

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
آره خیلی ضعیفه تند تند مریض میشم، چطوری چ جوری بخورم طریقه درست کردنش منظورمه

اگه عفونت داری مترونیدازول واژینال به مدت ۱۴ روز   اگرم قارچ داری کلوتریمازول واژینال ۲ درصد ۱۴ روز   شبها سیر خام بریز داخل غذا  و  پیاز خام   سبزیجات   لیمو  مصرف کن

2706