2726

من تو یه برزخ گیر کردم خواهش میکنم با نظراتتون کمک کنید 

پیشاپیش ببخشیدکه  طولانیه 🙏🙏🙏🙏

من یه خواستگاری داشتم که مثلا همو دوست داشتیم اومدن خواستگاری ولی خانوادش نذاشت ازدواج کنیم، بعدش این آقام رفت بعد چن ماه اومد برا بار اول ،من بهش گفتم انقدر عجله داشتین تا الان عروسی نکردی ؟ گفتش خواستگاری رفتیم چن جا دخترام ، نه نگفتن ولی من خوشم نیومد ،

اونموقع من خوشحال شدم چون خیلی دوسش داشتم برا همین گفتم چه خوب که رفته پسند نکرده خلاصه چن روز باهم حرف زدیم این گفتش پدرو مادرم به شدت مخالفن اصلا نمیشه منم گفتم بیا بریم مشاور گفت فایده نداره خلاصه رفت دوباره ،بعد چن ماه باز اومد من با روی خوش قبولش کردم که باز یه مدت حرف زدیم دوباره گفت من اصلا حوصله کسی رو ندارم بیاد تو زندگیم خیلی خستم از زندگی و ناامیدم و میخوام تنها باشم منم بهم برخورد گفتم باشه برو رفت میخواستم بگم رفتی دیگه برنگرد ولی یادم رفت خلاصه دوباره رفت و دوباره  اومد 😐😐ولی این دفعه دیگه قبولش نکردم  ، خلاصه الان درسته مثله قبل دوسش ندارم ولی بازم ته دلم یه حسی دارم خیلی ناراحت میشم بره با کسه دیگه ، از طرف دیگه جدیدا یادم میافته خواستگاری رفتنشو حالم بد میشه میگم این به امید پیدا کردن آدم بهتر از من رفته پیدا نکرده ،حالا سوالم از شما اینه پسری که بعده شما  چن جا رفته خواستگاری رو قبول میکنید باز ؟؟؟؟

نه به هیچ وجه. معلومه که عاشقت نیست اصلا

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا

چقدر خودتو دست پایین گرفتی که هی میره و میاد

بگو عرضه نداری پدرو مادرتو راضی کنی غلط میکنی میای سمت من

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

نه چون پدر مادرش مخالف هستن و شمارو قبول ندارن در آینده اذیت میشید یعنی چی هی میره و مطاد اگه مرد رو حرفش وایسه یعنی چی تعادل نداره مثلا مرد

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
2706