2410
2553
عنوان

باردارا بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 29 پست
واقعااااا من م زیاد آب نمی‌خورم زیاد نرم دستشویی بااین حال هر ساعت باید برم 

خب برو تو که در هر صورت میری زیاد اب بخور تا جنینت خوب رشد کنه روزی ۷لیوان اب بخور چایی نخور ادرارت زیاد میکنه

پس نزدیکیم 

آره به من گفته اوایل فروروین ولی خودم حس میکنم شاید زودتر بیاد

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره به من گفته اوایل فروروین ولی خودم حس میکنم شاید زودتر بیاد

هفته ی 24 بهتون گفت اوایل فروردین!!!! من که 22ام واسم زده 2فروردین طبیعی سزارین هم 20 اسفند

خب برو تو که در هر صورت میری زیاد اب بخور تا جنینت خوب رشد کنه روزی ۷لیوان اب بخور چایی نخور ادرارت ...

وای من خیلی اب و چای میخورم اگه نخورم حس میکنم خفه میشم از تشنگی قبل بارداریم هم اب خیلی میخوردم

از طرفی میدونم چای کافیئین داره ضرر داره عذاب وجدان دارم

2456
خب برو تو که در هر صورت میری زیاد اب بخور تا جنینت خوب رشد کنه روزی ۷لیوان اب بخور چایی نخور ادرارت ...

راست میگی شبا دولیوان چایی میخورم حتما واس همینه

هفته ی 24 بهتون گفت اوایل فروردین!!!! من که 22ام واسم زده 2فروردین طبیعی سزارین هم 20 اسفند

منم میخوام سزارین کنم خیلی تاریخی که سونو گفته برام مهم نیست ولی دکتر من گفته یه ماه دیگه راجع به تاریخ حرف میرنیم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2714

بچه کسی میتونه کمکم کنه.ده دوازده روزه پریودم عقب افتاده بعصی وقتا زیر دلم درد میکنه که درد پریودیه ولی نشدم فعلا.آیودی هم دارم ممکنه خدای ناکرده حامله باشم؟

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
بچه کسی میتونه کمکم کنه.ده دوازده روزه پریودم عقب افتاده بعصی وقتا زیر دلم درد میکنه که درد پریودیه ...

بله ممکنه ای یو دی جابه جا شده و باردار شده باشی یا عفونت داری

بله ممکنه ای یو دی جابه جا شده و باردار شده باشی یا عفونت داری

عفونت ممکنه باعث بشه عقب بیوفته؟چون عفونت دارم ولی از کرونا میترسم نمیرم دکتر

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
عفونت ممکنه باعث بشه عقب بیوفته؟چون عفونت دارم ولی از کرونا میترسم نمیرم دکتر

بله هم عقب میفته هم درد داره حتما برو دکتر پشت گوش ننداز خود ای یو دی باعث عفونت میشه 

بله هم عقب میفته هم درد داره حتما برو دکتر پشت گوش ننداز خود ای یو دی باعث عفونت میشه 

ممنون عزیزم😍😘

2706