2726
عنوان

باردارا بیاین کمک

171 بازدید | 29 پست

سلام خانما من هفته 22ام خیلی زود مثانه ام پر میشه بااینکه زیادم آب نمی‌خورم مدام باید برم دستشویی یکی دو هفته اس اینجور شدم به نظرتون طبیعی یا مشکلی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم هر ده دقیقه دستشویی ام 

طبیعیه گلم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

طبیعیه ولی هنوز روزای خوبته هرچی بری بالاتر بدتر میشه

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

بله بله بلههههه طبیعیههه 😭😭😭😭 شبها ۳۰ دفعه بیدار میشم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
کاملا طبیعیه سعی کن اب زیاد بخوری من کم خوردم از ترس دستشویی الان تو هفته۳۱ کمبود مایع امنیوتیک دارم

واقعااااا من م زیاد آب نمی‌خورم زیاد نرم دستشویی بااین حال هر ساعت باید برم 

2706