2726
عنوان

کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 33 پست
من خودم ivfکردم. دفعه اول نتیجه گرفتم. ولی بسکه زیاد دکتر رفتم برخورر زیاد داشتم و مدل شما زیاد میوم ...

من مشهدم....ای وای.نمیدونم چ کنم.ای وی اف سخته؟مراقبت هاش چجوریه؟

خواهرمم ذخیره تخمدانش خوب بود. میگم که مشکلات شمارو داشت،بیمارستان امام خمینی تهران انجام داد.دفعه ی ...

یا ابالفضل....دفعه چهارم....بین هر دفعه ک نتیجه نگرفتی تا بعدی چ مدت باید فاصله باشه تا دوباره بزارن برات؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش اصلا سخت نیست ولی دوهفته اول استراحت مطلق.فقط دستشویی تو توالت فرنگی.بعدش که انشاءالله مثبت شد.کارای خونه و سبک انجام میدی.جاروبرقی نمیکشی

سختع ولی خوب روش مطمئنیه. من ۹ ماه استراحت مطلق بودم ولی الان خیلی خوشحالم‌که زودتر ivf شدم و خودمو علاف نکردم. داستان بارداریم تو تاپیکامه دوست داشتی بخون

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
اره پارسال بهمن.راست کامل بسته.چپ انتهاش ضعیفه و نیمه باز

اها پس ببین دکترت چی میگه فکر کنم ای وی اف شی

راستی یجا هست بار اول رایگانه 

دقیق نمیدونم تو اینترنت بزن ای وی اف رایگان ببین چی میاره

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
مراقبت های خاصی داره بعدش؟استراحت مطلقو....؟

خواهرمن غذا میپخت.ظرف میشد.ولی کار سنگین نمیکرد.مثل جارو کردن و اینا،بعدم که آمپول پروژسترون زد ۳ ماه که جای بچه سفت بشه و آمپول هپارین برای خون رسانی.همین کار خاصی نمیکرد.نه استراحت مطلق اصلآ دکترش مخالف بود.فقط کار سبک

برام دعا کن.....خیلی نگرانم

انشاءالله به حق ۱۴ معصوم دامنت سبز میشه.عزیزم نگران نباش خواهرمن ۷ سال نازایی داشت.همه ی راه هارو رفت ولی اشتباه کرد،از همون‌اول آی وی اف میکرد خیلی بهتر بود.الآن دیگه یک در هزار نازایی نداریم.۹۹ درصد بچه دارمیشن.انشاءالله شمام همینطور

ان شاله برای منم درست بشه.چند قلو گذاشت و چه جنسیت؟

دوقلو گذاشت،یکیش گرفت،پسره، یه نکته هم بگم تا یادمه،سه بار اول جنینای خواهرم بلاستوسیت نشدن برهمین نگرفت.بلاستوسیت یعنی جنین کشت داده میشه و ۵ روزه میشه ولی بار چهارم که اینکارو کردن گرفت.درواقع همون اولم میتونن ایتکارو کنن ولی خب خوششون میاد پول اضافه بگیرن.البته اینکه بدون کشت جنینم بگیره هست ولی این روش احتمال گرفتنش خیلی بیشتره

2706