2703
2553
عنوان

کمک کنین

159 بازدید | 33 پست

بچه ها سلام.میگم من دوساله اقدامم برای بارداری نده.هم ضخامتم کمه هم چسبندگی و هم فولیکولهای کوچک....ایا ای وی اف باید بشم؟صرفا ای وی اف برای ضخامتو تنبلیه؟

بله میشی. ضخامتتو با دارو قبل انتقال جنین کنترل میکنن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیاده روی برو برا فولیکول هات 

چیزای گرم خیلی بخوز 

چیزای سرد مثل ترشی و ماست نخوز

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2456

اخه هزینش خیلیه 

اونم آیا بشه آیا نشه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
عزیزم اگه چسبندگی داری باید لاپاراسکوپی بشی.بعدم آی وی اف.شرایطتت دقیق مثل خواهرمنه. با لاپاراسکوپی ...

ذخیره تخمدانم خوبه اما مشششکلاتی ک گفتم دارم.کجا رفتن انجام دادن؟دفعه چندم جواب گرفتن؟بعد اینکه مشکل خواهرتونم هم ضخامت کم و فولیکول ریز بود؟

2714
مرسی عزیزم...من ذخیره تخمدانم مناسبه.اما مشکلاتی که گفتم دارم.بازم باید ای وی اف شم؟

آره . چون با وجود چسبندگی و فولیکول کوچیک بارداری طبیعی غیر ممکنه باید دارو ivf بگیری که سایزشون‌اوکی بشه حتی ممکنه لازم‌باشه چسبندگیتم لاپرراسکوپی‌ کنی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
آره . چون با وجود چسبندگی و فولیکول کوچیک بارداری طبیعی غیر ممکنه باید دارو ivf بگیری که سایزشون‌اوک ...

ای وایه من.دفعه چندم نتیجه گرف ابجیت؟دکترشو معرفی میکنین؟

نمیدونم سی سالمه و بچه ای ندارم

عکس رنگی گرفتی

ای وایه من.دفعه چندم نتیجه گرف ابجیت؟دکترشو معرفی میکنین؟

من خودم ivfکردم. دفعه اول نتیجه گرفتم. ولی بسکه زیاد دکتر رفتم برخورر زیاد داشتم و مدل شما زیاد میومدن. من شیراز هستم

ذخیره تخمدانم خوبه اما مشششکلاتی ک گفتم دارم.کجا رفتن انجام دادن؟دفعه چندم جواب گرفتن؟بعد اینکه مشکل ...

خواهرمم ذخیره تخمدانش خوب بود. میگم که مشکلات شمارو داشت،بیمارستان امام خمینی تهران انجام داد.دفعه ی چهارم باردارشد.

2706