2410
2553

من خیلی خجالت میکشم سوزنی که به کمر میزنن کل کمر و با  س ن من پیدا هست؟ ایا در اتاق عمل مرد به جز بیهوشی هست؟ 

و اینکه بعد زایمان شیاف خودم میذارم؟ 

من خیلی خجالت میکشم و این سوالا همش ذهنم مشغول میکنه

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بله بود

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بله مرد هست

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

دوتا بود 

دكتر بيهوشي و ي پرستار بود فكر كنم

من بيهوشي يودم

ن شيافم برام كمك پرستار ميزاشت

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2714

همشون مرد بودن جز دکترم و یه دونه پرستار😂

شیافو هم خدمه میذاشت چن ساعت اول بعدشو خودم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

اره سوزنو واسه من جفت زایمانام مرد زد تازه شوخی هم میکرد انقد خجالت میکشیدم میگفت چه کوچولویی شکمتو کجا قایم کردی

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2706