1954
1959

چند سال پیش روی ساق دستم دو تا خط خود زنی کردم بشدت بدم میاد و حالم بد میشه ک میبینم دوس دارم تتو بزنم روش 

شما چی پیشنهاد میدین

اگ عکسم. دارید بفرستید

گل

پاندا

مار

یه متن

دخترمعلق سابقم اون اکانتم معلق شده  5 راه خودکشی بدون درد......................واقعا میخوای تا اخرش بری  حالت خوبه؟  خیلی خب! من دوبار خودکشی کردم  از اولیش ی معده درد برام موند از دومیشم شرمندگی جلو داداشم   البته میخوای خودکشی کنی بکنا راحت باش ولی دوتا چیزو تو زندگیت بدون. یک اینکه مشکلا دو دستن یا مسیله هستم و حل میشن یا مشکلن و میگذرن دو اینکه خدا حواسش بهت هس. افسرده بودم رابطه هام خراب بودن تو کارم به بن بست خورده بودم رفیقامو از دست داده بودم از خانوادم دور بودم هیچی نداشتم هیچکسو نداشتم. کل سرچ گوگلم درباره خودکشی بود. تا اینکه به خودم اومدم. به دکترم گفتم من قرص نمیخورم گفت بخوور گفتم نمیخورممم ینی عرضه من از دوتا قرص زپرتی کمتره؟ خودم میخوام حال خودمو خوب کنم. همه چی خود به خود اوکی شد تک تک اتفاقای خوب واسم افتاد  یه چیزیو خوب فهمیدم. باور داشته باشم که یه روز خوب میاد  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ی چیزی ک مفهوم داشته باشه

فقط برا قشنگی نباشه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
1965
1967
8