2726
عنوان

یه حس ششمی بیاد سوال دارم واسش حمد میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 16918 بازدید | 3016 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوبین باهم ایندتونم خوبه

احساس اونی که مدنظرمه بهم چیه؟ باهاش ازدواج میکنم؟ خوشبختم میکنه؟ زندگیم باهاش چطوری میشه؟

برای اصیل بودن کافی است که دروغ نگویی. آغاز اصالت خوب همین است که نخواهی چیزی باشی که نیستی
ن ب اندازه قبل، احتمالا پوزخند

عزیزم کسی تو زندگیشه؟اول اسمشم م

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
خوبین باهم ایندتونم خوبه

😍 ممنون عزیزم اجرت باخدا😘

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
بله بله

عزیزم لطفا تک تک بگوالان نفهمیدم که ازدواجم باهمین همسایست؟خوشبخت میشیم؟عاشق هم میشیم؟کی ازدواج میکنیم؟

خدایِ قشنگم عاشقتم💜.الهی هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم الهی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن❤
عین خودمی منم بادوستام خوبم با بقیه درونگرام🤣 بپرس

اون کسی که باهاش ازدواج میکنم اشناس یا غریبه یا فامیل و میشه هرچی راجع بهش حدس زدی بهم بگی لطفا؟

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
2706