2410
2553
عنوان

یه حس ششمی بیاد سوال دارم واسش حمد میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 16918 بازدید | 3016 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مهربون کمی لوس ،ذهنت درگیره ینی زیاد فک میکنی بببی فیس اگ درست گفتم بگو

خصوصیات من هم بگید.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2720
کینه ای..خانواده دوست..حامی....فک نکنم برگرده

دوسم داره؟ تولدشو تبریک بگم بنظرت واکنشس چیه؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2714
تا ی سال دیگ...غریبع

مرسی عزیزم

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
اجتماعی مثبت اندیش مهربون اما حساس 

عزیزم رلجب رابطه ی منو عشقم افشین هم میگی ؟ 😍 آیندمون چطور میشه؟❤

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
ن ب اندازه قبل، احتمالا پوزخند

وای دقیفا همینا تو ذهنمه چرا اخه اینطوری شده مگه چیکازش کردم😞

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2706