2726
عنوان

یه حس ششمی بیاد سوال دارم واسش حمد میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 16918 بازدید | 3016 پست
مهربون کمی لوس ،ذهنت درگیره ینی زیاد فک میکنی بببی فیس اگ درست گفتم بگو

درست بود 

ببی فیس یعنی چی😂

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
زمانشو نمیدونم اما با غریبه شغلش ازاد با درامد خوب مهربون اما غیرتی😬

بگو فرزاد حسی نسبت ب من داره؟ میاد خاستگاریم؟ عشقم یه طرفس

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یکی از ماه های پاییزی اگ درست گفتم بگو

من باردارم یا کی باردار میشم لطفا بگو

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
هیکلت کوشولو

اره تقریبا👌

از بقیه کاربرا پرسیدم لطف کردن جواب دادن میشه شمام حستو در مورد زمان ازدواجم بگی غریبه است یا اشنا 

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
همینطور نوشته بودید ati فکر کردم اسمتون آتناس  خوشبخت باشید😚

اسمم عاطفه...همچنین گلم♥️♥️♥️😘😘😍

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
مهربون کمی لوس ،ذهنت درگیره ینی زیاد فک میکنی بببی فیس اگ درست گفتم بگو

خصوصیات عشق من چیه؟ برمیگرذه؟ دوسم داره؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2706