عنوان

یه حس ششمی بیاد سوال دارم واسش حمد میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 16918 بازدید | 3016 پست
سلامت باشید صبر داشته باشید آدم کم حوصله و بی اعصابی هستید ولی باید صبور باشید درست میشه

در مورد منم بگو ببینم حس اون نسبت ب من چیه؟

یه جیزی در موردم بگو یا در مورد اون

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ، قصد جسارت نداشتم 🌹🙏

🙏🌹

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
2728
دو سال دیگه تو این مدت رابطه عمیقی پیدا میکنید

باهمین اقا؟

خدایِ قشنگم عاشقتم💜.الهی هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم الهی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن❤
خب بگو ببینم اون کسی که من بهش علاقه دارم حسش به من چیه؟؟؟ یه چیزی دربارش بگو یا درباره من

عصبی وزودرنج وسر ب هوا ب نظرم حست واقعی نیس شاید داری خودتو گول میزنه شاید فقط ی وابستگیه ن احساس بهتره ازاین مورد منصرف بشی چون خودتم میدونی نمیشه

خداجونم همیشه دستمو بگیر
من کی باروار میسم،چند ماه دیگه

ب سادگی باردار نمیشی شاید مشکلی داری پیشنهاد میدم طب سنتی بادکش تخمدان و پیاز درمانی استفادع کنی اگرم نشد ب ی دکتر خوب مراجعه کنی خودت وشوهرت 

خداجونم همیشه دستمو بگیر
ب سادگی باردار نمیشی شاید مشکلی داری پیشنهاد میدم طب سنتی بادکش تخمدان و پیاز درمانی استفادع کنی اگر ...

میشه به منم جواب بدی 🥺

اون تماسی که منتظرشم کی اتفاق میفته ؟(از طرف خواستگارمه)

تا اخر این ماه زنگ میزنن؟

برات یه عالمه صلوات فرستادم 💛💚

2706