1874
1955
عنوان

یه حس ششمی بیاد سوال دارم واسش حمد میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 16742 بازدید | 3019 پست
احتمال بارداریت ۷۰ درصد....

جنسیت نمیدونی. 

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجووونم شکرت که بعد از یکسال انتظار بالاخره مامان شدم و این حس ناب رو تجربه کردم.❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍نی نی جونمون من و بابایی عاشقتیم و هرروز باهات حرف میزنیم،❤️❤️❤️❤️❤️ با اومدنت به زندگی ما خوشبختیمون هزار برابر شد .مامان فدات بشه عشق مامان. ۸دی ۹۹ بی بی مثبت شد. 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
کینه ای..خانواده دوست..حامی....فک نکنم برگرده

دوسم داره؟ تولدشو تبریک بگم بنظرت واکنشس چیه؟

میشه برا برگشتن عشقم یه صلوات بفرستین و دعا کنین؟                                                                   
تا ی سال دیگ...غریبع

مرسی عزیزم

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون و دلسوز  
1967
اجتماعی مثبت اندیش مهربون اما حساس 

عزیزم رلجب رابطه ی منو عشقم افشین هم میگی ؟ 😍 آیندمون چطور میشه؟❤

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
ن ب اندازه قبل، احتمالا پوزخند

وای دقیفا همینا تو ذهنمه چرا اخه اینطوری شده مگه چیکازش کردم😞

میشه برا برگشتن عشقم یه صلوات بفرستین و دعا کنین؟                                                                   
1974
1718