2733
2734
عنوان

بیاید ببینید تو ماشین داداشم چی پیدا کردم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3213 بازدید | 86 پست

@نی_نی_یار_شب    میشه بگید این کار بر انتقام هستم ک داده لایک میکنه پیشنهاد دوستی میده و اینا ولی کاربریش قطع دسترسی شده چجوری اینکارارو میکنه؟؟؟ خو بگیر یه بار ماهم بدونیم

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
یک هدیه بود  من میگم برای اون خریده چون به نظرم یک مدت باهم در ارتباط بودن ولی الان احتمال زیا ...

عزیزم تو هم زرنگ باش مثل خواهر شوهر من تو ماشین برادر شوهرم یه کادو پیدا کرد بعد با خوشحالی اومد جلو همه گفت واااااااای مرسی برام شال خریدی دقیقا همون رنگی رو هم خریدی که عاشقشم ممنون. برادر شوهرمم با یه پوسخند گفت قابلت نداشت میخواستم بهت بدم تو ماشین جاموند. حالا هیچ مناسبتی هم نبود ولی یکی از یکی زرنگتر بودن در کل جریان جالبی برام بود. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوووف خواهر شوهررره

والا ماهم برادر داریم اصلا جاسوس بازی در نمیاریم تازه چیزی هم بفهمیم به روی خودمون نمیاریم عمراااا

سنگ هم جای خودش سنگینی داره . ملت زیادی تو کار هم دخالت میکنن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
چ چ چ چقد منحرفین په من چرا ازین پاکت زردا ک توش نامه های اداری میذارنو تصور کردم😐😂

منمممممممم دقیقا ...کلی هم موضوع جنایی اومد تو ذهنم مث عکس یا کپی از یه مدارک یا عقد نامه 😐😁😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2728
@نی_نی_یار_شب    میشه بگید این کار بر انتقام هستم ک داده لایک میکنه پیشنهاد دوستی میده و ...

عزیزم ایشون تعلیق شدن و دیگه نمیتونن برگردن اما به عنوان کاربر خاموش میتونن لایک کنن وقت اضافه هم دارن همیشه داخل سایت هستن  مورد دیگه ایی نداره

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2738
عزیزم ایشون تعلیق شدن و دیگه نمیتونن برگردن اما به عنوان کاربر خاموش میتونن لایک کنن وقت اضافه هم دا ...

پس چرا وقتی اربری من تعلیق شد برایه لایک میگفت باید عضو سایت بشید؟ در واقع لایکم رو پیام ها اثر نداشت و اینکا رو اعصابه واقعا اینطوری یکسره هم داره لایک میکنه

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
منمممممممم دقیقا ...کلی هم موضوع جنایی اومد تو ذهنم مث عکس یا کپی از یه مدارک یا عقد نامه 😐😁😂

دقیقا🤣🤣حالا قسمتی کگف یا ی دختره در ارتباطه رو هم باز ب چیز بد فک نکردم ته خلافم این بود ب عقد یا صیغه قایمکی فک کردم😂

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
خیلی ممنون ازتون

خاموش ها میتونن لایک کنن؟؟ 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
خاموش ها میتونن لایک کنن؟؟ 

نه نمیتونن حتی تعلیق شده هام نمیتونن

2706