2737
2734

؟

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

مگه کاشت واسه نماز مشکلی ایجاد میکنه؟

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من قبلا میزاشتم آسونه

مژه مصنوعی چه مارکی میذاری من تو انتخاب چسب مژه موندم 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
بله مانه رسیدن اب به پوست میشه

کرم‌پودر ۶ ماهه چی؟

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2738

والله من دیروز رفتم لیزر خانومه بهم‌گفن وای چقد موژهات قشنگ کاشتی من هنگ‌گفتم ها موژها خودمه ریمل هم نزدم هاج‌واج موند.ولی بیشتر وقتا ریمل میزنم اما درحد یه بار برس کشیدن اما نمیدونستم تا این حد نیاز ب ریمل ندارم اعتمادبنفس مو برد بالا 🤣

من که کلا دیگه قیدشو زدم چشام حساسه به ریمل از طرفی مژه هام نوک بوره با ریمل خوب میشه ،اما حوصله شستن رو نذار چون نماز میخ نم دیگه فقط واسه عروسی میزنم

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی
من ,حوصله ريمل زدن ندارم يك دقيقه ميذارم راحت 

مژه ؟ مژه ای که میذاری مارکش چیه من با برق پلاستیکی که رو مژه هست مشکل دارم چسب چه مارکی میزنی ؟ من میخواستم مژه ابا بخرم 250بعد این  نمیدونم میتونم یه سال مدام استفاده کنم یا ن خراب میشه ؟ 

2706