2726
عنوان

اگه راهکاری دارید بدید

66 بازدید | 17 پست

پسرم چهار سالشه همش آویزونه به لباسم همش لبامو میگیره میکشه جوری که لبام بیشتر وقتا زخمه همش چسبیده بهم  دیگه میگیرم پرتش میکنم اونور😢واقعا دیگه راونیم کرده شباهم تا صبح چند بار بیدار میشه چک میکنه ببینه هستم همش تو دلم میشینه بنظرتون افسردگی گرفته یا همه بچه ها همینن

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به لباست چسبیده ؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
چن روز بهش توجه نکن درست میشه هعی از خودت جداس کن  اگه منطق سرش میشه بگو که آدم به مامانش نمیچ ...

اتفاقا میگم میگه مامان خب بچه ننه ام چکار کنم😑

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

تنها راهش بازیه، نه با اسباب بازیهاش... خمیر با آرد درست کن بگو نون درست کنه، تو آشپزی بارعایت ایمنی، تو حموم رنگ بازی، یکم نخود و لوبیا رو قاطی کن بزار جلوش بگو ای وای اینا قاطی شده بلدی اینارو جدا کنی برا غذا لازم دارم، اینقد با چیزای مختلف درگیرش کن تا یادش بره هی بیاد بغلت... کم کم از سرش میفته

2706