1954
1959
عنوان

بیاین یه طلاق جالب براتون تعریف کنم :)

95601 بازدید | 380 پست

داستان طلاق منو که اکثرا با کاربری قبلیم میدونید و براتون عجیب بود حالا طلاق یکی از فامیلای بابامو بگم که عجیب تره به نظرم . یه کم صبورباشید میگم و لایکتون میکنم 

تویک زنی . زیبا باش .لباس خوب  بپوش .ورزش کن و مواظب هیکل و اندامت باش .همیشه بوی عطر بده . گاهی گوشه ای دنج خودت را به فنجانی قهوه دعوت کن . درسکوت مطالعه کن و آگاهیت را بالا ببر . گاهی برای خودت هدیه ای بخر ....وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی . آن وقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی . یادت باشد : "برای یک زن عزت نفس غوغا میکند "

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بگو 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
1965
1967

ای ک شصتت میرسد لایکی بکن😐❤️

نیوشا خانومشونم👸🏻❤️همونی ک همیشه ب تاپیکای عکس دیر میرسه:/  اگ امضامو میبینی میشه برا برآورده شدن آرزوم ی صلوات مهمونم کنی🙏🏻💋🥺رل زدن واسه بچه هاست،من یهو کارت عروسی میدم خون گریه کنید حالا میبینید😏😎 خیلی دوست داشتم مرا هم عهدی با جانان باشه😞ولی نمیدونم جانان الان کدوم قبرستونیه🙌🏻😑💔جانانه خاک برسر بدون هرجا ک هستی نفرین عامون برتو باد    از نظر  روحی نیاز دارم با اکیپ پسر نوح و بدان و تعدادی دوست ناباب شمال برم:/شما هم میاید؟ دونفر دیگه بیاد حرکتیم🚖😜خیانت کردن ب من راحته اما راه رفتن با پایی ک از ۸ ناحیه چلاغ شده یکمی سخته حالا خود دانید😊✌🏻😑خدایا این مهر نیویورک چیه ک در دلِ منه جهان سومی انداختی؟   

فامیل بابام یه مرد جا افتاده هست تقریبا ۵۰ سالشه خانمشم پرستاره و دوسه سال ازش کوچیکتره 

تویک زنی . زیبا باش .لباس خوب  بپوش .ورزش کن و مواظب هیکل و اندامت باش .همیشه بوی عطر بده . گاهی گوشه ای دنج خودت را به فنجانی قهوه دعوت کن . درسکوت مطالعه کن و آگاهیت را بالا ببر . گاهی برای خودت هدیه ای بخر ....وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی . آن وقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی . یادت باشد : "برای یک زن عزت نفس غوغا میکند "
8

گذاشتی بلایک

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
1718