2737
2734
عنوان

راهکاری دارید بگید😍

52 بازدید | 5 پست

پسرم چهار سالشه همش آویزونه به لباسم همش لبامو میگیره میکشه جوری که لبام بیشتر وقتا زخمه همش چسبیده بهم  دیگه میگیرم پرتش میکنم اونور😢واقعا دیگه راونیم کرده شباهم تا صبح چند بار بیدار میشه چک میکنه ببینه هستم همش تو دلم میشینه بنظرتون افسردگی گرفته یا همه بچه ها همینن؟

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وابستگیش خیلی زیاده بایه مشاور کودک صحبت کن توی خونه خیلی آزادی داره؟واسش قانون گذاشتی؟

نه وسواسی دارم نمیذارم اصا دست به چیزی بزنه یه دختر شش ماهه ام دارم قانون نه

2728
نه وسواسی دارم نمیذارم اصا دست به چیزی بزنه یه دختر شش ماهه ام دارم قانون نه

واسش قانون بزار 

بگو مثلا اگه به من زیاد بچسبی جریمه میشی واسش جدول ستاره ها درست کن کار های خوب و بدشو بنویس به کار های خوبش ستاره بده هر مثلا شش تا یا ۱۰ تا ستاره که جم کرد واسش جایزه بخر

یک دلیل دیگشم که الان متوجه شدم اینه که عزیطم میگی وسواس داری وقتی بچه وسواس مادرشو ببینه دقیقا روش تاثیر میزاره مخصوصا الان که تمام کار های بزرگتر هارو دوست داره تقلید کنه 

نمیدونم وسواست چجوریه اما هرچیزی که هست این بچه رو تحت تاثیر قرار داده شاید بگی من وسواس تمیزی دارم و ربطی نداشته باشه اما بچه وقتی حساسیت و توجه بیش از حد مادرش رو روی یک چیزی میبینه اونم یاد میگیره و این وسواس رو توی وجود شما و احتمالا همسرتون پیاده میکنه 

واسش قانون بزار  بگو مثلا اگه به من زیاد بچسبی جریمه میشی واسش جدول ستاره ها درست کن کار های خ ...

اره همش تقصیر خودمم هست