1989
1955
عنوان

راهکاری دارید بگید😍

49 بازدید | 5 پست

پسرم چهار سالشه همش آویزونه به لباسم همش لبامو میگیره میکشه جوری که لبام بیشتر وقتا زخمه همش چسبیده بهم  دیگه میگیرم پرتش میکنم اونور😢واقعا دیگه راونیم کرده شباهم تا صبح چند بار بیدار میشه چک میکنه ببینه هستم همش تو دلم میشینه بنظرتون افسردگی گرفته یا همه بچه ها همینن؟

قصه اینجاست که شب بود و هوا ریخت بهم من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...
وابستگیش خیلی زیاده بایه مشاور کودک صحبت کن توی خونه خیلی آزادی داره؟واسش قانون گذاشتی؟

نه وسواسی دارم نمیذارم اصا دست به چیزی بزنه یه دختر شش ماهه ام دارم قانون نه

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

نه وسواسی دارم نمیذارم اصا دست به چیزی بزنه یه دختر شش ماهه ام دارم قانون نه

واسش قانون بزار 

بگو مثلا اگه به من زیاد بچسبی جریمه میشی واسش جدول ستاره ها درست کن کار های خوب و بدشو بنویس به کار های خوبش ستاره بده هر مثلا شش تا یا ۱۰ تا ستاره که جم کرد واسش جایزه بخر

یک دلیل دیگشم که الان متوجه شدم اینه که عزیطم میگی وسواس داری وقتی بچه وسواس مادرشو ببینه دقیقا روش تاثیر میزاره مخصوصا الان که تمام کار های بزرگتر هارو دوست داره تقلید کنه 

نمیدونم وسواست چجوریه اما هرچیزی که هست این بچه رو تحت تاثیر قرار داده شاید بگی من وسواس تمیزی دارم و ربطی نداشته باشه اما بچه وقتی حساسیت و توجه بیش از حد مادرش رو روی یک چیزی میبینه اونم یاد میگیره و این وسواس رو توی وجود شما و احتمالا همسرتون پیاده میکنه 

1965
واسش قانون بزار  بگو مثلا اگه به من زیاد بچسبی جریمه میشی واسش جدول ستاره ها درست کن کار های خ ...

اره همش تقصیر خودمم هست