2737
2734

هرکی هرچی میدونه برای درمان خانگی کرونا بگه لطفا. برای خانوادم یه صلوات بفرستین 😭😭😭😭😭😭ایشاا ک تن همتون سلامت باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم دارو امام کاظم بگیر بنظرم از عطاری حتمن بگو داروی زمستانه امام کاظم و کلا بگو برای درمان کرونا من نمیدونم البته چی خوبه قطعا اما بنظرم طب سنتی ناتوان نیست از عطاری معتبر بگیر

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️

تو غداشون  دارچین و زنجفیل و اویشن بریز بیشتر سوپ و ابگوشتا اینا باشه   نمک غرغره کنن    ی شربته برا پیشگیری و درمان کرونا تایید شد  ازون بگیرید فک کنم داروخانه ها باید داشته باشن  داروی امام کاظم هم از عطاری ها  بگیرید و همتون بخورید   

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738

گرمیجات زیاد بخور.دمنوش آویشن و ...

تا میتونی استراحت کن و حتما آمپولای تقویتی بزن.چیزای مقوی مثل اب هویج و شیرموز و .. بخور

خدایا تنها امیدم تویی نا امیدم نکن....😔.                             لطفاً برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین🙏.                        درخواست دوستی قبول نمیکنم🙏❤️

برا گلو دردد و سرفه ام  عناب دم کنه  براشون  کلا دم نوش زیاد بده بخورن عسل ابلیمو هم

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

عزیزم من خودم پرستارم البته نه در بخش کرونا

اول که قرنطینه کنید و بیمارتون استراحت کنه

غذا های مقوی بخوره 

می تونه دکترم برید که برخی مکمل ها رو براتون تجویز کنه 

خانمی ۲۶ ساله       عاشق شغلمم   خیلی کمک کردن و تبادل نظر کردن را دوست دارم

عزیزم اول ازهمه استرس نداشته باشبد دوم استراحت کافی داشته باشید مایعات گرم تا اونجا که میتونین  ابمیوه طبیعی که تو هوای اتاق گرم شده  ابعسل ابلیموی تازه وسیر خوردشده سوپ با کمی دارچین ویکم زنجبیل وگوشت 

باید بیماری ازبدن دفع بشه پس ممکنه چن روزی طول بکشه اگه تب وبدن دردشدید همراه سرفه وتنگز نفس داشتید برید دکتر وگرنه باهمینها واگا داروی امام کاطم ازعطاری مفتبر تهیه کنید یا دمنوشهایی که تو برنماه انارستان برای کرونا گفتن انشالله زودی خوب میشیدبرای درد وتب مسکن سرماخوردگی استامینوفن 

2706