2737
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست
براچی ۲روزی یه بار چه خبره من پسرم ۱۲ بود دارو دادیم وگذاشتمش زیر مهتابی سریع خوب شد بزار یه چند روز ...

آخه دکتر گفت.. صبحم دکتر بودم باز گفت برو آزمایش گفتم دیگه دلم نمیاد گناه داره گفت پس دیگه دستگاه رو قطع کن زیاد شیر بده تا دفع داشته باشه.. دوتا قطره هم داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانای گل

من سونو قلبم با پری یکی بود

ولی وقتی تو 12هفته و 3روز سونو شدم گفت 13 هفته و 4 روزی. 

حالا نمیدونم طبق کدوم آنومالی برم؟!!!!؟ 

میشه لطفا کمک کنید تجربه هاتونو بگین؟؟؟ 

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
سلام مامانای گل من سونو قلبم با پری یکی بود ولی وقتی تو 12هفته و 3روز سونو شدم گفت 13 هفته و ...

سلام عزیزم مثلا ۱۸ هفته و ۵روز  برو که اگه یکم عقب ترم باشی اوکی باشه ولی کلا ملاک سونو ان تی هست نه قلب بعدم دکتر  مگه بهتون نگفته کی بری برا نسخه بده خودش حساب میکنه

یارب نظر تو برنگردد
2731
سلام عزیزم مثلا ۱۸ هفته و ۵روز  برو که اگه یکم عقب ترم باشی اوکی باشه ولی کلا ملاک سونو ان تی ه ...

ممنونم از اینکه لطف کردی جواب دادی... 

میخوام زودتر نوبت بگیرم آخه جایی ک میخوام برم سونو،خیلی دیر ب دیر نوبت میده میخوان فعلا ی نوبت داشته باشم

ب نظر شما دلیل اینکه سن جنین تو آن تی به پریود نمیخوره چیه؟؟ 

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 

سلام،امروز سونو چکاب رفتم،یه اتفاق خیلی عجیب افتاده!!!

سرویکسم ۳۰ بوده تو انومالی،بعداز ماساژ زیر شکم و کشیدن رحم به سبک قابله های قدیم والبته استراحت مطلق و آمپول و شیاف پروژسترون امروز گفت سرویکسم ۴۷ هست،🤩اول فکر کردم گوشام اشتباه میشنوه،لکه بینیم دوهفته شده که کاملا قطع شده،،،

مایع دور جنین شما تو هفته ی ۲۲/۲۳ چند بوده؟یادتونه؟

ظاهراً برای من زیادیه،باید صبر کنم برگردم تهران دکترم نظر قطعی شو بده بعد ببینم چکار کنم،،،یکم خیالم راحت شد...

ولی شکمم خیلی خیلی بزرگ شده،زنداداشم میگه احتمالا دیابت بارداری داری باید بری ازمایش...همچنان استراحتم ولی امروز بعداز سونو اومدم باغ با شکمبند یکم راه رفتم،،،دلم داشت میترکید

سلام مامانای گل من سونو قلبم با پری یکی بود ولی وقتی تو 12هفته و 3روز سونو شدم گفت 13 هفته و ...

برای منم آن تی با تاریخ پریودم یکی بود ولی انومالی متفاوت بود،بیشتر براساس تاریخ آن تی پیش برو،چون با پری نزدیکتره،بیشتر استناد دکترا تاریخ آن تی هست.

در کل زمان قطعی زایمان طبیعی ربطی به این تاریخا نداره بستگی به بدن هرکس داره،یکی زودرس میاره یکی به موقع،

2738
سلام،امروز سونو چکاب رفتم،یه اتفاق خیلی عجیب افتاده!!! سرویکسم ۳۰ بوده تو انومالی،بعداز ماساژ زیر ش ...

همونجایی سونو رفتین ک برا آنومالی رفته بودین؟

جفتم رفته بود بالا؟

بچها منم سن بارداریم تو هر سونو تغییر میکنه 

تو آنومالی با سن پریود برابر شده بود 

چند روز پیش که سونو دادم سن بارداری از پریود ۴ روز افتاده بود جلوتر 

به دکتر سونوگرافی گفتم چرا ، گفت من بر اساس طول استخوان ران و شکم و دور سر میگم 

برای منم آن تی با تاریخ پریودم یکی بود ولی انومالی متفاوت بود،بیشتر براساس تاریخ آن تی پیش برو،چون ب ...

خیلی ممنون از اینکه لطف کردی و نظرتو گفتی... 

ممنونم از اینکه لطف کردی جواب دادی...  میخوام زودتر نوبت بگیرم آخه جایی ک میخوام برم سونو،خیلی ...

خب بررسی تو ان تی کلا دقیق تره ولی تا دوهفته بودن بچه ها اینجا فاصله داشته جای نگرانی نیست مخصوصا اینکه سنش تو ان تی زیاد تر گزارش شده باز کمتر بود ادم توهم عدم رشد میزد .شما همین ۱۸ هفته هم از الان وقت بگیری هنه جا کقت میدن .مگه کجا میخوای وقت بگیری.؟

یارب نظر تو برنگردد
2706