2726
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست
سلاااام؛مبااااااارکه😍😍😍😍😍سزارین بودی یا طبیعی؟ایشالا که همیشه کنار هم شاد و سلامت باشید😍😍😍😍 ...

سزارین بودم.مرسی 

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی؟ من حسابی درگیر زردی بچم هستم روزای خیلی سختی رو هم دارم میگذرونم بخاطر یه سری مشکل ...

سلام گلم.

ببین قرص لاکتاوال lactawell بخر بخور.حدود ۲۰۰تومن لبین شبرتو چچیکار میکنه.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2728

بچه ها سونو غربالگری دوم رو چن هفته ای رفتید؟تا کی میشه رف؟

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
همون انومالی 18 هفته تا 22 انجام میشه

ممنونم

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
سلام.چطوری شما .وضعیتت چطوره؟بهتری انشالله؟

سلام،بخوبیتون،سلامت باشید،اره بهترم ،زنداداشم برام سونو نوشته،شکمم رو معاینه کرده میگه بهتره سونو بشی احتمال میده بچه یکم بالاتر اومده میگه انشالله طول سرویکست بیشتر شده باشه،چکاب کلی برام نوشته،معاینه هم می‌کنه ،

فعلا لکه بینیم قطع شده،

فقط شما حالت یهو بد نمیشه؟مثل بالا پایین شدن فشار،سرگیجه،سفید شدن دید،من گاهی خیلی حالم بد میشه،نمیدونم دلیلش چی می‌تونه باشه،تنگی نفس شدید میگیرم و احساس خفگی میکنم،زنذاداشم میگه برو آزمایش شاید چربی بارداری داری،

از دکتر و آزمایش بیزارم دیگه،حوصله خودمم ندارم،

گاهی یهو شورتم خیس میشه دیشب پدشورتمو رو دید،گفت چیز خاصی نیست ولی برای اطمینان چکاب کلی سونو برام نوشت،

دستگاهشو آورد صدای قلبشو گوش دادیم خانوادگی،😅⁦☺️⁩

برای اولین بار فشارم دیشب از روی ۸ اومده بود روی ۱۰

زیر شکمم و با روغن ماساژ داده بودند رحممو به سمت بالا هدایت کرده بودند،بعداز اون درد زیر شکمم خیلی کم شد یعنی تقریبا از بین رفت،فقط,(این نظر مادربزرگم بود)بعضی مواقع بی احتیاطی کنم سرپا میشم زیاد ،یکمی درد میگیره،

سلام.چطوری شما .وضعیتت چطوره؟بهتری انشالله؟

خودتون چطورید دیگه لکه بینی نداشتید؟

استراحت کنید من اوایل سخت باهاش کنار میومدم،ولی انگار نتیجه داده،شمام سعی کن به کمرت فشار نیاری و خم و راست نشی،من بالشت حلقه ای زیر باسنی میذارم می‌شینم ولی از یه تایمی مثل اینه که کمرم میخواد قطع شه باید زودی دراز بکشم،

کلا خیلی محدود باید باشه همه چی.

انشالله بسلامتی این دوران هم بگذره و بیوفتیم تو دوران سختره بچه داری،🤦😅😁

زیر لامپ دستگاه زردی نگه میداری؟من برای پسرم ۳ روز زیر دستگاه بود،و یکی درمیون شیر خشک میدادم، البت ...

آره عزیزم دستگاه چهار مهتابی کرایه کردیم زیرشه.. شیر خشک هم میدم. عرقیجات و خنکی هم میخورم دست و پای بچه رو باهاش می‌شوریم.. فردا باز نوبت دکتر داره خداکنه کم شده باشه.. ممنونم عزیزم بخاطر راهنمایی هات😘

2706