2737
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست
عزیزم شما هم طبیعی هستی یا سزارینی؟ 

من طبیعی بودم اولیو اینم طبیعی 

تو دردات نفس عمیق بکش خیلی خوب مخصوصا وقتی خفیفن

دم نوش زعفرون وگلاب اگه با عسل شیرین شده آماده کن باخودت ببر بین دردا بخور خیلی انرژی میره بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای بچه ها خوشبحالتون زایمانتون نزدیکه.من تازه هفته 18هستم.تاریخ زایمان رو 19شهریور زدن برام.تازه اونم اگ نی نیم سالم باشه.برام دعا کنید.خیلی نگرانم‌31ام جواب آزمایش سلفریم میاد.کاش نی نی منم سالم باشه لحظه شماری کنم واس اومدنش

وای بچه ها خوشبحالتون زایمانتون نزدیکه.من تازه هفته 18هستم.تاریخ زایمان رو 19شهریور زدن برام.تازه او ...

ایشالله سالمه عزیزم بد به دلت راه نده..بسپارش بخدا 

دخترم زندگیمه❤️
2738
من طبیعی بودم اولیو اینم طبیعی  تو دردات نفس عمیق بکش خیلی خوب مخصوصا وقتی خفیفن دم نوش زعفرو ...

اره منم زایمان دومم هست 

همه اینایی که میگی رو انجام دادم تو زایمان اولم ممنونم گلم از راهنماییت

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
بچه اولته؟جنسیت نی نی چیه؟

آره بچه اولمه.ناخواسته بود.ولی الان اونقد بهش دلبستم ک دارم نابود میشم از وقتی بهم گفتن مشکل داره.اونقد استرس داشتم ک هنوز نرفتم واس تعیین جنسیتش.دختر خیلی دوست دارم.همش بخدا میگفتم دختر باشه.ولی الان فقط می‌خوام سالم باشه.

خوبه پس پاشو وسایلتو آماده کن مدارک وسونوهاتو بزار چیزی اگه براخودت میخوای ببری 

اره دیگه ساک هارو نهایی کردم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2706